מומנטום לדרך: קורס ייעוץ והכוונה לתכנון העתיד

עוד לא מאוחר להתכונן לעתיד: תכנית 'מומנטום לדרך' פותחה במיוחד עבורכם ומעניקה לכם קורס בן 6 מפגשים ובו סל כלים ותרגולים לבחירת קריירה, לימודים, קבלת החלטות, חיסכון וייעוץ כלכלי ועוד. הסדנא חינם ומותנית בהרשמה מראש.

סדנאות 'מומנטום לדרך' פותחו במיוחד למען משוחררים בטווח של חצי שנה עד שנתיים לאחר השחרור, במטרה לסייע להם לתכנן את עתידם.
הסדנה מועברת על ידי מנחים מקצועיים שהוכשרו על ידי אנשי מקצוע נבחרים ומסייעת למשתתפים לאתר, לחקור ולממש משאבים אישיים וסביבתיים באמצעות: מתן ידע, תרגול כלים, פיתוח מודעות אישית ותחושת מסוגלות לבחירת מסלול קריירה והצלחה בחיים.

הפרויקט יצא לדרך לאחר שמאות משוחררים טריים פנו אלינו בבקשה לסיוע והכוונה לאחר שהשתחררו מצה"ל מבלי שקיבלו כל הכנה לאזרחות. בעקבות צבר הפניות, הרמנו במומנטום למשתחררים את הכפפה, ובסיוע קרן גנדיר הקמנו את 'מומנטום לדרך' – קורס בן שישה מפגשים שיסייע למשוחררים לתכנן את עתידם, ויעניק להם את הכלים והידע להשתלב בצורה מוצלחת בחיי האזרחות.

הסדנאות ייערכו במרכזים שונים ברחבי הארץ ויעניקו לחיילים משוחררים כלים וידע להתמודד עם אתגרי חיי האזרחות ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר לפיתוח עתידם האישי והמקצועי.

 

רוצים להירשם לקורס הקרוב? מלאו את פרטיכם מטה