צפו: 5 קורות חיים מיוחדים ויצירתיים

רובם המוחלט של קבצי קורות החיים כתובים באופן בנאלי ושבלוני, אבל יש כאלה שעשו את זה קצת אחרת. קבלו הצצה לקורות חיים מושקעים, חינניים, ומעוררי תשומת לב בפורמט וידאו.

 

כולם מסכימים שקורות החיים הם כרטיס הביקור שלכם, שיכריע האם תעברו את השלב הבא בדרך למשרה המיוחלת. בכתבות ובמאמרים שתקראו תמצאו הנחיות כיצד להפוך את קורות החיים שלכם לאיכותיים, לבולטים ול'מנצחים'.

עם זאת, רובם המוחלט של קבצי קורות החיים כתובים באופן בנאלי ושבלוני. לכתיבת קורות חיים יש פורמט די אחיד וקבוע: עמוד אחד של קובץ וורד, שורות מסודרות, פרטים יבשים וניסיון תעסוקתי בסדר יורד.
למעסיק, שמקבל את קורות החיים, לוקח פחות מ-58 שניות להחליט האם לזרוק אותם לתחתית הערימה או להרים אליכם טלפון ולזמן אתכם לראיון. וכאן בדיוק נכנסים קורות החיים היצירתיים והמיוחדים.

נכון, זה לא מתאים לכל משרה ולכל תחום, אבל את קורות החיים שתראו כאן – לא תשכחו. ריכזנו עבורכם 5 דוגמאות לקורות חיים בפורמט סרטון וידאו: הם מושקעים, חינניים, ומושכים תשומת לב.

 

קורות החיים של גרהאם אנתוני

גרהאם אנתוני הוא מנהל מדיה חברתית, אשר יצר קורות חיים בגרסת סרטון וידאו. הסרטון נצפה מעל לחצי מיליון פעמים, ואנתוני קיבל כל כך הרבה הצעות עבודה, עד שהוא הבין שעדיף לו לפתוח עסק משל עצמו. וכך הוא עשה. כיום לאנתוני חברה העוסקת בתחום המדיה החברתית, עם עשרות לקוחות.

 

קורות החיים של לימור חורש

לימור חורש חיפשה עבודה בענף הפרסום והמדיה, ובנתה את קורות החיים שלה באמצעות אפליקציית האנימציה  Bitstrips . הסרטון, המשלב מוזיקה קצבית, איורים מתחלפים והומור, זכה לתגובות חיוביות ואף לכתבה באתר דרושים בתחום השיווק והפרסום.

 

קורות החיים של אסף צלנר

אסף צלנר הוא אנימטור, מעצב ומוסיקאי, שמשתמש בכישרון הרב שלו לייצר סרטון קורות חיים מקוריים ברמה גבוהה. הסרטון מלא בחשיבה, הומור ואנימציה, והוא זכה למעל ל-3,000 צפיות.

 

 

קורות החיים של לוי גולגיזל

סרטון של דקה המספר את סיפורו של לוי, שחזר לישראל אחרי שנים שעבד באנגליה, ומתקשה למצוא עבודה. ניסינו לבדוק האם בעקבות הסרטון מצא לוי עבודה בישראל, אך אתר האינטרנט כבר לא פעיל ולא הצלחנו למצוא אותו.

 

 

קורות החיים של אורן גושן

אורן גושן הפיק סרטון קורות חיים במטרה להתקבל ל nyu stern, בית הספר לעסקים בניו יורק. בסרטון הוא מספר על חייו בצורה קולחת, מסקרנת ואינפוגרפית. על אף שקורות החיים שלו הם יותר מ-4 דקות, העניין שהם יוצרים גדול בהרבה משל קובץ כתוב ועמוס.