ייעוץ תעסוקתי מוזל לחיילים משוחררים

אישה חושבת על ייעוץ תעסוקתי מוזל לחיילים משוחררים

ייעוץ תעסוקתי מוזל לחיילים משוחררים

בטח שאלתם את עצמכם לא פעם מה תעשו אחרי השחרור. סביר להניח שזו שאלה שהעסיקה אתכם לא רק בצבא אלא הרבה לפני. כדי לעזור לכם להבין מה באמת מעניין אתכם ובאיזו עבודה תוכלו לנצל את הכישורים שלכם על הצד הטוב ביותר, ניתן להסתייע במכוני אבחון תעסוקתי.

הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים מאפשרות לחיילים משוחררים לקבל ייעוץ ואבחון תעסוקתי במכוני אבחון מובילים במחירים מוזלים.

 

שלבים בתהליך הייעוץ התעסוקתי

ההחלטה במה כדאי לכם לעסוק ומה כדאי לכם ללמוד היא החלטה חשובה מאוד. ייעוץ ואבחון במכוני אבחון תעסוקתיים מסייעים לקבל החלטות מושכלות.

האבחון כולל שיחה מקדימה עם איש מקצוע למטרת היכרות ומידע. לאחר מכן תענו על מערכת מבחנים, ביניהם מבחני יכולת ומבחני אישיות. לאחר מכן יעובד המידע ותיערך שיחה שבה יוצגו ממצאי האבחון ויגובש דוח המלצות מסכם.

כך, למשל, נראה דוח המלצות מסכם באחד ממכוני האבחון.

עלות הייעוץ התעסוקתי

ללא ההנחה עליות הייעוץ התעסוקתי מסתכמות באלפי שקלים, אך לחיילים משוחררים קיים מחיר מוזל. חיילים משוחררים זכאים לאבחון במחיר של 850 ₪ + מע"מ במכוני אבחון נבחרים. התשלום ייעשה ישירות במכון האבחון.

חיילים בודדים וכן לחיילים משוחררים בעלי מצב סוציאלי וכלכלי המזכה במימוןזכאים למימון מלא של הייעוץ התעסוקתי ויקבלו אותו בחינם.

כדי לקבל את ההטבה יש להירשם באתר הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, להיכנס לאזור האישי ולבחור בשובר לייעוץ ואבחון תעסוקתי.

איזה מכונים נותנים את הייעוץ?

אתם יכולים לבחור מכון אבחון מתוך רשימה זו של מכונים. כל המכונים המוצעים הם מנוסים ומקצועיים, ועלות הייעוץ שלא דרך ההטבה לחיילים משוחררים עולה אצלם אלפי שקלים, אז נצלו את ההטבה:

מיכל פלג

אדם מילוא

ארנון לרנר שרית

מכון קינן שפי בע"מ

פילת מקבוצת היי-קפיטל

המכללה למנהל מיסודה של הסתדרות הפקידים*

אוניברסיטת אריאל בשומרון – מכון עתיד*

מכון רום פסיכולוגיה יישומית

מכון הדס

מכון א".קיי.טי דרום