תכנן את העתיד שלך

הצטרפו לתכנית מומנטום לדרך:
סדרה של 6 מפגשים שתפתח לכם דלתות,
ותיתן לכם את כל הכלים
לקבל את ההחלטות הנכונות לחיים,
לבחור את הלימודים המתאימים לכם,
לחסוך כסף לעתיד
ולפתח את הקריירה שחלמתם עליה.

אז טעמתם מהאזרחות, אולי אפילו טיילתם או התחלתם לעבוד, אבל הדילמות על העתיד לא יוצאות לכם מהראש? בואו לקבל את התשובות לשאלות שמעסיקות אתכם היום!

סדנאות 'מומנטום לדרך' פותחו במיוחד למען משוחררים בטווח של חצי שנה עד שנתיים לאחר השחרור, בשישה מפגשים תרכשו סל כלים ותרגולים לתכנון העתיד שלכם: בחירת קריירה, לימודים, קבלת החלטות, חיסכון וייעוץ כלכלי ועוד.
הסדנה מועברת על ידי מנחים מקצועיים ומסייעת לכם לאתר, לחקור ולהפוך את השאיפות שלכם למציאות ברת השגה ע"י בניית תוכנית עבודה אישית ממוקדת ואפקטיבית.

'מומנטום לדרך' חיפה:

אנ"א חיפה, רח' צביה ויצחק 18, חיפה | בהנחיית רן נופר
יום חשיפה והרשמה: בחמישי 30.5 בשעה 17:30 – הנוכחות חובה!

הסדנה תיערך בימי חמישי בשעות 16:30-20:30
בתאריכים: 11.7 ,4.7 ,27.6 ,20.6 ,13.6 ,6.6

 

 

'מומנטום לדרך' תל אביב:

'המקום', רח' ברנר 5, ת"א | בהנחיית חגית שטרנברג
יום חשיפה והרשמה: בחמישי 30.5 בשעה 17:30 – הנוכחות חובה!

הסדנה תיערך בימי חמישי בשעות 16:30-20:30
בתאריכים: 11.7 ,4.7 ,27.6 ,20.6 ,13.6 ,6.6

 

למי מתאימה תכנית מומנטום לדרך?
התכנית מתאימה לכל חייל/ת משוחרר/ת, בטווח של חצי שנה עד שנתיים מסיום השירות הצבאי, שרוצה ללמוד על עצמו, לתכנן את העתיד שלו, לקחת חלק בתהליך משמעותי של למידה בצוות, לקבל כלים לקבלת החלטות  ולהבין כיצד למנף את השירות הצבאי להצלחה באזרחות.
מה נלמד במומנטום לדרך?
תכנית מומנטום לדרך מורכבת מלימוד אישי וקבוצתי. הסילבוס מורכב מהנושאים הבאים: הכרות עם החוזקות של עצמי// מודלים לקבלת החלטות // התמודדות עם שינוי ומעברים // מיפוי שוק העבודה בישראל // כתיבת קורות חיים והצלחה בראיון עבודה // התנהלות כלכלית
כמה עולה ההשתתפות בתכנית?
התכנית מסובסדת במלואה, והיא ניתנת לכם בחינם כמתנה. עם זאת, מחויבות לתכנית והתמדה בה הם המפתח להצלחה של כל אחד מהמשתתפים. לכן המשתתפים מתבקשים להיות נוכחים ב-80% מהמפגשים, לעמוד בלוחות הזמנים ולקחת חלק פעיל במפגשים וביניהם.
האם חיילים בסדיר יכולים להשתתף?
התכנית מיועדת למשוחררים מטווח של חצי שנה לאחר השירות הצבאי ועד לשנתיים. אם אתם עדיין חיילים בשירות סדיר, אך משתחררים בקרוב – אתם מוזמנים לכתוב לנו בדף צור קשר ואנו נעדכן אתכם כשייפתחו התכניות הבאות.