נפתחה ההרשמה למומנטום לקריירה 2

בעקבות הביקוש הרב, נפתחת בימים אלו ההרשמה לתכנית הבאה של 'מומנטום לקריירה' – 6 מפגשים לתכנון העתיד. אז אם אתם רוצים לדעת איך לבחור את הלימודים המתאימים לכם, איך לפתח את הקריירה שחלמתם עליה ואיך לקבל את ההחלטות הנכונות לחיים – מוזמנים להצטרף.

 

 

הפיילוט הראשון של תכנית מומנטום לדרך הסתיים בהצלחה מרובה, בעקבותיו החלטנו, ב'מומנטום למשתחררים' בשיתוף קרן גנדיר, לפתוח מחזור נוסף לצעירים שרוצים עזרה בתכנון העתיד.

התכנית הבאה תיפתח ב-11.6.17 ותכלול תכנים של הכרות עם החוזקות האישיות, מודלים לקבלת החלטות, התמודדות עם שינוי ומעברים, מיפוי שוק העבודה בישראל, כתיבת קורות חיים והצלחה בראיון עבודה והתנהלות כלכלית.

התכנית היא ללא עלות, והפעם תתקיים בירושלים ובבאר שבע, מתוך מטרה להנגיש גם לפריפריה  את התכנית.

לכתוב את הפרק הבא בחיים שלך

התכנית מיועדת לצעירים שהשתחררו, בטווח של בין חודשיים עד שנתיים מתום השירות הצבאי. "אנחנו מבינים שהתקופה הזו שאחרי הצבא ולפני הלימודים האקדמיים היא תקופה מאוד מבלבלת", אומר בני זרביב, מנהל הדרכה במומנטום. "זה שלב שבו כל צעיר וצעירה צריכים להחליט על מספר כיוונים בו זמנית: גם תעסוקה, גם לימודים, גם קשר זוגי ומשפחתי. השתתפות בתכנית מומנטום לדרך נותנת את האפשרות להתבונן על כל הזירות האלו, לכתוב את הפרק הבא בחיים שלך תוך הסתכלות קדימה על כל הרצונות שלך ולהחליט נכון.
כשאני אומר 'להחליט נכון' חשוב להבין שאין פה נכון או לא נכון אובייקטיבי, התכנית לא נותנת תשובה אחת שעל פיה תצטרכו ללכת, אלא היא מעניקה כלים כדי שאתם תוכל לבחור בצורה הכי טובה מה מתאים לכם, מה נכון לעתיד שלכם. בשביל זה צריך שתהיה פה נכונות לחקר אישי, ולעבודת צוות פתוחה".

"למדתי פה איך ליצור קשרים, איך לגשת למקומות חדשים".

"התכנית הזו לימדה אותי איך לגשת למקומות עבודה חדשים, איך לבחור מה אני רוצה לעשות, ופתחה לי אופציות שלא חשבתי שאני מסוגלת, החל מלתת לעצמי לפנטז ועד  ללהיות ריאלית", מספרת נועה ניסים, 21, משוחררת כחצי שנה מחיל המודיעין שהשתתפה בתכנית מומנטום לקריירה. "פגשתי אנשים מדהימים, גיליתי פה שיטות של נטוורקינג, איך ליצור קשרים כדי להתברג במקום שאני רוצה, וכלים להחליט איך העתיד הולך להראות.  במשפט אחד: מאתגר וכיף גדול".