ללמוד בלי לשלם: 8 קורסים שווים שתוכלו לקבל על חשבון הפיקדון האישי

לא הרבה יודעים, אבל בפיקדון הצבאי שתקבלו עם השחרור אתם יכולים לממן קורסים מעניינים ומיוחדים, אשר לא רק שהם יכולים להעניק לכם סיפוק והנאה, הם ממש מקצוע לחיים. ריכזנו עבורכם 8 קורסים שווים ומיוחדים שתוכלו לקבל ללא תשלום, על חשבון הפיקדון.

 

כחיילים משוחררים אתם זכאים לפיקדון אישי  – מענק בשל עשרות אלפי שקלים, אשר נצבר לכם, ואתם רשאים להשתמש בו ל-6 מטרות: הקמת עסק, נישואים, דיור, רישיון נהיגה, לימודים והכשרות מקצועיות.
בתוך ההגדרה של הכשרות מקצועיות נכנסים קורסים מעניינים ומיוחדים, אשר לא רק שהם יכולים להעניק לכם סיפוק והנאה, הם יכולים ממש לתת לכם מקצוע לחיים. אז קבלו 8 קורסים שווים ומיוחדים שתוכלו לקבל ללא תשלום, על חשבון הפיקדון.

סייבר ואבטחת מידע

נושא אבטחת המידע והסייבר הפך להיות פופולרי בשנים האחרונות בעולם כולו ובישראל בפרט. ההבנה כי חדירה למחשב של בנק, מוסד רפואי או גורם בטחוני משמעה סכנה ממשית וחמורה, הובילה לדרישה לבעלי מקצוע בתחום אבטחת המידע, אשר יגנו על מערכות ממוחשבות בארגונים שונים.
מה לומדים בקורס? התכנים בקורס כוללים תקשורת וחומרה, סוגי שרתים, ניהול סיכונים, תכנות בשפת מחרוזת, סוגי מוצרי אבטחה.
מה זה ייתן לי? בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון משרות בענף ההיי טק, כגון בקר אבטחת מידע, יועץ אבטחת המידע, בדיקות QA בתחום האבטחה, בדיקות חדירות לארגון, האקינג ועוד.
איפה לומדים? ג'ון ברייס, HackerU

קורס אבטחת מידע וסייבר

בישול וקונדיטוריה

עולם הקולינריה נמצא בחיפוש מתמיד אחרי הדבר הבא: הכישרון הבא, הטכניקה הבאה, הטעם הבא. קורס בישול וקונדיטוריה מאפשר לרכוש מקצוע מבוקש תוך חצי שנה, וללמוד את עולם הקולינריה באופן מקצועי ומעשי.
מה לומדים בקורס? טכניקות מסורתיות ועכשוויות מהמטבח הצרפתי, המערבי והפיוז'ן, תרגול והטמעת שיטות עבודה מורכבות, הכרת חומרי גלם ופרופילי טעם, פיתוח שפה קולינרית אישית ועוד.
מה זה ייתן לי? אפשרות להשתלב במסעדות ובקונדיטוריות.
איפה לומדים? בישולים-ביה"ס הגבוה לקולינריה, מכללת השף.

קורס בישול וקונדיטוריה

ניהול רשתות חברתיות

בעולם הטכנולוגי והדיגיטלי של היום, אנשי מקצוע בתחום המדיה והרשתות החברתיות הם מצרך מבוקש. קורס ניהול רשתות חברתיות נותן כלים לניהול קהילה חברתית, ליצירת קמפיינים ולהגברת המודעות והשיווק למותג בכלים דיגיטליים.
מה לומדים בקורס? תכני קורס ניהול רשתות חברתיות כוללים ניהול תוכן וכתיבה שיווקית דיגיטלית, פרסום ושיווק באינסטגרם וביוטיוב, קידום חברתי ופרסום ממומן בוידאו, יצירת תכני וידאו ועוד.
מה זה ייתן לי? כמנהלי מדיה חברתית ניתן להשתלב בארגונים ובחברות, להצטרף למשרדי פרסום או לקחת חלק במחלקות דוברות והסברה בגופים ציבוריים.
איפה לומדים? המכללה לניו מדיה, ג'ון ברייס, המכללה האקדמית כנרת, מדיאטק, הבצפר.

קורס ניהול רשתות חברתיות

 

מדריכי חדר כושר

אם אתם פריקים של ספורט, למה שלא תעשו מזה מקצוע? פיתוח הכושר הגופני לא חייב להיות רק פעילות ספורטיבית. לעוסקים בתחום זה באופן מקצועי יש ידע בפיזיולוגיה, תזונה, וגם בבטיחות והתאמת הפעילות הגופנית לאוכלוסיות כמו ילדים, נשים בהריון, קשישים ועוד. כמדריכי כושר תקבלו ידע תיאורטי ומעשי בתחום.
מה לומדים בקורס? אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת התנועה, פציעות ספורט, תורת הכושר הגופני, תרגילים ושיטות שימון בחדר כושר, בניית תכנית אימון ועוד.
מה זה ייתן לי? הסמכה להיות מדריך בחדר כושר.
איפה לומדים? מכללת וינגייט, המרכז לטניס ברמת השרון, מכללת ספיר, קמפוס שיאים תל אביב.

קורס מדריכי חדר כושר

 

איפור מקצועי

אם יופי וטיפוח הם חלק מהחיים שלכם, אתם יכולים להפוך את התחביב למקצוע. קורס לימודי איפור מקצועי מכשיר תלמידים, גם ללא ניסיון קודם, בתחומי האיפור השונים. הלימודים כוללים התנסויות מעשיות, וברוב המקומות גם מזוודת איפור מקצועית.
מה לומדים בקורס? איפור עיניים, איפור שפתיים, איפור כלות וערב, עיצוב גבות, איפור לצילום, אבחנת סוגי עור והתאמת האיפור המתאים להם, הדבקת ריסים ועוד.
מה זה ייתן לי? בוגרי הקורס יכולים לעבוד באופן עצמאי כמאפרים באירועים, או להשתלב בהפקות אופנה ומגזינים, לעבוד בחברות קוסמטיקה או להצטרף לסלוני כלות.
איפה לומדים? ירין שחף, רוית אסף, יוסי ביטון, מכללת MCC , מכללת LFA

קורס איפור

 

לימודי סינית

סינית היא השפה המדוברת בעולם, ומי שישכיל ללמוד לדבר ולהבין אותה יוכל לרכוש יתרון אדיר בעולם העסקי הגלובלי. קורס לימודי הסינית מקנה מיומנויות שיחה ותקשורת בשפה, אוצר מילים, הגייה נכונה ותחביר.
מה לומדים בקורס? עקרונות השפה הסינית, תרגול דיבור, פיתוח אוצר מילים ועוד.
מה זה ייתן לי? ידע כללי, יתרון בידיעת שפות ואפשרות להשתלב בחברות בינלאומיות.
איפה לומדים? המכון לאסיה

קורס לימודי סינית

 

הדרכת טיולים במערכת החינוך

בתי ספר, תלמידים ונוער יוצאים לטיולים ברחבי הארץ, כחלק אינטגרלי מהתכנית החינוכית. למדריך הטיולים חשיבות בהנחלת ערכי אהבת הארץ, בהענקת ידע בנושאי סביבה, גיאוגרפיה והיסטוריה, ובחיבור לדור הצעיר.
מה לומדים בקורס? תחומי ידע הקשורים לידיעת הארץ, ביניהם גיאוגרפיה, גיאולוגיה, היסטוריה, ארכיאולוגיה, בוטניקה, מתודיקה של הדרכת ילדים ונוער ועוד.
מה זה ייתן לי? אפשרות לשמש כמדריך טיולים במערכת החינוך.
איפה לומדים? יד בן צבי, מכללת הרצוג, מכללת וינגייט, מכללת בית ברל.

קורס הדרכת טיול

 

סטיילינג

קורס סטיילינג מתמקד בסגנון ועיצוב והוא נותנים כלים מעשיים בתחום. דרך השתתפות בצילומי אופנה ובהפקות מדיה יכולים המשתתפים להתנסות בעבודה עם סטייליסטים מקצועיים, מעצבי שיער, מאפרים ודוגמנים.
מה לומדים בקורס? תדמיתנות, בחירת אביזרים, אקססוריז וצבעים, חיזוי של טרנדים בעולם האופנה, תפקיד המעצב, טכניקות הלבשה ועוד.
מה זה ייתן לי? אפשרות לעבוד באופן עצמאי כסטייליסט, או להשתלב בהפקות אופנה ומדיה.
איפה לומדים? שנקר, מכללת קונספט, רוית אסף, fa29

קורס סטייליניג