המיניבוס – תכנית מנהיגות לאנשים שמתכננים להגיע רחוק

תכנית המיניבוס של מכינת תבור מזמינה אתכם למסע ייחודי בן שבועיים, במהלכו תסיירו בארץ, תכירו מקרוב את האתגרים של החברה הישראלית ותקבלו כלים פרקטיים להתמודדות ועשייה משמעותית בחברה הישראלית. יוצאים לדרך.

 

תכנית המיניבוס של מכינת תבור מזמינה צעירים וצעירות שהשתחררו ב-3 שנים הארחונות למסע ייחודי בן שבועיים, במהלכו ייחשפו המשתתפים לתכנים המביאים לידי מיצוי כישורים מנהיגותיים שיעזרו להם לקחת חלק בעיצוב דמותה ועתידה של החברה הישראלית.

במהלך התכנית המשתתפים מטיילים בכל רחבי הארץ, נפגשים עם מנהיגים חברתיים, אנשי ממשל ואנשי מסחר ותעשייה, הולכים לסיורים, עוסקים בהעמקת הזהות האישית ונחשפים לאתגרים המרכיבים את החברה ויוצאים עם כלים פרקטיים להתמודדות ועשייה משמעותית בחברה הישראלית. התכנית מהווה סמינר יחיד במינו המשלב תהליך למידה פרטי המשולב בלמידה קבוצתית תוך מפגש עם אנשי תוכן מגוונים ליצירת חוויה מעצבת אישיותית.

 

 

התכנית מתאימה לצעירים וצעירות אשר השלימו שירות צבאי/לאומי – עד 3 שנים מהשחרור. תהליך המיון כולל ימי חשיפה ומיון, אשר בסיומם יתקבלו לתכנית 20 נבחרים ונבחרות למלא את מושבי המיניבוס.

"זו הייתה חוויה מדהימה", מספר אלירן, בוגר מחזור א' של התכנית. "מצאתי את עצמי יושב ושופך את הלב אל הדף במשך כארבע שעות לאנשים שרק הכרתי לפני שלושה שבועות. ולא רק אני. כולם כתבו. הפנקס הזה והמילים בו הולכות איתי לכל מקום וזה משקף רק במעט את הערך של התכנית. התכנית הייתה מאוד משמעותית בשבילי. הרבה פעמים מדברים על הכוח של המילים להרוס אבל שם הבנתי איך מילים יכולות לבנות. וזה סיפור על קשר, על אנשים, על אהבה ועל הצירוף של כולם יחד. התכנית ממחישה שזמן משמעותי נמדד באיכות ולא בכמות. הפנקס הוא לא הסיפור, הוא רק אמצעי להמחשת הקשרים שנוצרים במסע הזה."

"לקראת סוף הסמינר חוויתי רגע מכונן במהלך שיחה עם אחד מהמשתתפים האחרים", אומרת אלה, שהשתתפה אף היא במחזור א'."הייתי בלבטים רבים והרגשתי שאני נמצא בצומת דרכים. השיחה הזאת עזרה לי להבין הרבה על עצמי ועל הדרך הנכונה עבורי. בעיניי – האנשים שהיו בסמינר היו ללא ספק הנכס המשמעותי והטוב ביותר שלקחתי מהתוכנית".

 

להרשמה לתכנית המיניבוס לחצו כאן

או צרו קשר עם גבריאל : 050-3149070