הצטרפו לתגלית: "טיול כיף עם משמעות אדירה"

למרות הקורונה, ובכפוף להנחיות חוזרים מסעות 'תגלית' של צעירים יהודים מחו"ל בגילאי 18-23. אם אתם חיילים משוחררים אתם מוזמנים להצטרף לחוויה מדהימה של פעם בחיים.

 

 

למרות הקורונה, ובכפוף להנחיות חוזרים מסעות 'תגלית' של צעירים יהודים מחו"ל בגילאי 18-23. אם אתם חיילים משוחררים אתם מוזמנים להצטרף לחוויה מדהימה של פעם בחיים.
המסעות באורך של 5 עד 10 ימים בתאריכים 23.8.20 ו-3.9.20  

" לפרוייקט תגלית הגעתי במקרה, דרך מודעה שקפצה בפייסבוק", מספרת סיון אלבין. "קיבלתי המלצות מהסביבה, אמרתי ששווה לנסות. ואכן, החלטה זו הייתה הדבר הטוב ביותר, שיכולתי להעניק לעצמי בשנה הזו. לאחר השירות חיפשתי מקום בו אוכל לתת ואף להתעצם וללמוד, ותגלית זהו המקום המתאים ביותר למען מטרה זו. לא רק שהחבר'ה מלאי אנרגיות, שמחה והתלהבות גדולה, אלא מלאים בחום ואהבה אינסופית, שרק מחפשים למי להעניק אותה.
גיליתי אנשים צמאים לידע, משתפים ומקשיבים, ללא ביקורת, עם קבלת האחר בצורה מדהימה. בקיצור- הייתי בתגלית וגיליתי את עצמי".

"החוויה היה מעצימה ומלמדת", מספרת אביטל רוזנבלום, חיילת משוחררת נוספת שהשתתפה בליווי תגלית. "זה לא כולל רק הכרת חברים חדשים מהקצה השני של העולם, שזה בפני עצמו כבר מדהים, אלא גם ממש אפשר לראות מה חושבים על ישראל בצד השני של העולם. אני הרגשתי שזה יוצר הזדמנות מצוינת ליצור רושם חדש וטוב יותר על ישראל והישראלים שבה".

"המפגש הזה המפגש הזה בין התרבויות היה מדהים. זה היה טיול כיף עם משמעות אדירה", אומר בעז נוטקוביץ, מהישוב שני ליבנה שבנגב, שהצטרף למסע תגלית.

תגלית הוא הפרויקט הציוני -תיירותי הגדול והמצליח בעולם,שהביא עד היום מעל חצי מיליון צעירים יהודים מ-66 מדינות לסיור חווייתי בישראל.
מיזם "תגלית" מאפשר לכל צעיר וצעירה יהודים, בני 18 עד 32, לבוא לישראל לסיור חינוכי בן עשרה ימים ולהכיר את הארץ היכרות ראשונית. במהלך הביקור המשתתפים מסיירים ברחבי ישראל, באתרים הקשורים בתולדות היהדות, הציונות, והחברה.

 

להרשמה למועדי קיץ 2020 לחץ כאן