משוחררים? קבלו מאיתנו הטבות

חשוב לנו שתדעו שאנחנו מעריכים את השירות שעשיתם ואת התרומה למדינה, ולכן השגנו עבורכם, בשיתוף עם גורמים גדולים מגוון הטבות: סדנת ייעוץ והכוונה לעתיד, מנטורינג אישי והשתתפות בתגלית, והכל – ללא עלות.

אנחנו, במומנטום למשתחררים, פועלים למענכם, כדי שתצאו לאזרחות הכי מוכנים שאפשר, כדי שתקבלו את כל הכלים שצריך ושתזכו גם להטבות ייחודיות כאות תודה על שירותכם הצבאי.
ריכזנו עבורכם כמה מהתכניות וההטבות שלנו, כדי שתוכלו להירשם ולהצטרף. הכל, כמו שכתבנו, בחינם עבורכם.

 

אחות גדולה: תכנית מנטורינג אישי

מבולבלים לגבי העתיד? כבר חצי שנה באזרחות ועדיין לא בחרתם מסלול חיים? מומנטום למשתחררים בשיתוף פו-רשת, קהילת נשים פורשות צה"ל, מזמינים אתכם להגיש מועמדות לתכנית 'אחות גדולה' – תכנית ליווי אישי לחיילים משוחררים. במסגרת התכנית תוצמד לך מנטורית אישית שתלווה אותך במשך שנה, ותסייע לך ב:סיוע בזיהוי המטרות האישיות שלך, בניית תכנית עבודה להגשמת המטרות, ייעוץ בבחירת לימודים ועבודה ועוד.

לפרטים ולהרשמה לחץ כאן

 

סדנת הכנה לאזרחות למשוחררים

השתחררתם ולא קיבלתם סדנת הכנה לאזרחות? עוד לא מאוחר. אם אתם בטווח של עד 4 חודשים מהשחרור אתם מוזמנים להצטרף, ללא עלות, לסדנאות ההכנה לאזרחות שלנו. כל המידע על הזכויות למשוחררים, סיוע בבחירות וקבלת החלטות והכוונה להתנהלות כלכלית בסדנא מקצועית עם מיטב המנחים.

לפרטים ולהרשמה לחץ כאן

 

מומנטום לדרך: קורס ייעוץ והכוונה

משוחררים בין חצי שנה לשנתיים? הצטרפו לסדרה של 6 מפגשים שתפתח לכם דלתות, ותיתן לכם את כל הכלים, לקבל את ההחלטות הנכונות לחיים, לבחור את הלימודים המתאימים לכם, לחסוך כסף לעתיד
ולפתח את הקריירה שחלמתם עליה.

לפרטים ולהרשמה לחץ כאן