מומנטום לקריירה: קורס ייעוץ והכוונה לתכנון העתיד

עוד לא מאוחר להתכונן לעתיד: תכנית 'מומנטום לקריירה' מעניקה לכם סדנא בת 4 מפגשים ובה סל כלים ותרגולים לבחירת קריירה, לימודים, קבלת החלטות, חיסכון וייעוץ כלכלי ועוד. הסדנא חינם ומותנית בהרשמה מראש.

גם אתם השתחררתם מהצבא לפני כמה חודשים, או אפילו שנה, אבל עדיין מתלבטים מה לעשות? מה ללמוד? במה לעבוד? ואולי בכלל לפתוח עסק? אם גם אתם מתלבטים בנוגע לעתיד שלכם – תכנית 'מומנטום לקריירה' היא בשבילכם.  

תכנית מומנטום לקריירה נבנתה על ידי סוללה של יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון, והיא מותאמת עבורכם, בדיוק לצרכים שלכם. בתכנית נעבוד בקבוצות קטנות, שיאפשרו לנו ליישם את מה שאנחנו לומדים. אנחנו מאמינים שקורס טוב צריך להיות לא רק תיאורטי, אלא בעיקר מעשי, ולכן נקדיש זמן רב לתרגול ויישום הנלמד, כך שכל אחד מהמשתתפים ייצא בסיום עם תכנית עבודה אישית ויעדים לעתיד.

בקורס תחשפו לתחומי קריירה, לימודים וחשיבה אחרת, תלמדו איך לחסוך כסף ולהתנהל מבחינה כלכלית, תבררו את החוזקות שלכם ואיך אתם מקבלים החלטות ותזכו לנטוורקינג עם אנשים שיוכלו לפתוח לכם דלתות ולסייע לכם בהמשך הדרך.

עוד לא מאוחר לתכנן את העתיד

הפרויקט יצא לדרך לאחר שמאות משוחררים טריים פנו אלינו בבקשה לסיוע והכוונה לאחר שהשתחררו מצה"ל מבלי שקיבלו כל הכנה לאזרחות. בעקבות צבר הפניות, הרמנו במומנטום למשתחררים את הכפפה, ובסיוע קרן גנדיר הקמנו את 'מומנטום לקריירה' – קורס שיסייע למשוחררים לתכנן את עתידם, ויעניק להם את הכלים והידע להשתלב בצורה מוצלחת בחיי האזרחות.

הסדנאות ייערכו במרכזים שונים ברחבי הארץ ויעניקו לחיילים משוחררים כלים וידע להתמודד עם אתגרי חיי האזרחות ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר לפיתוח עתידם האישי והמקצועי.

איך מתקבלים למומנטום לקריירה

את התכנית אנחנו מעניקים לכם ללא עלות, אבל היא דורשת מכם לקחת את עצמכם ברצינות. הגעה למפגשים, תרגול הנלמד ולקיחת חלק בקבוצה הם קריטריונים חשובים.
כדי להירשם מלאו את פרטיכם בדף הנחיתה ואנחנו ניצור איתכם קשר לגבי בדיקת התאמה וכל הפרטים על הסדנא.