אנגלית עסקית: השפה שתשדרג לכם את קורות החיים

חברות רבות שמנהלות קשרים עם גורמים בחו״ל, דורשות ידע באנגלית עסקית. למה זה כל כך חשוב בימינו ואיפה תוכלו לרכוש ידע בתחום?

 

 

כיום, כשהעולם שלנו הפך לכפר גלובלי, חברות ישראליות רבות מנהלות קשרים עסקיים ויומיומיים עם גורמים שונים מכל העולם. בין אם מדובר בשיחת טלפון או שיחה בסקייפ, התכתבויות באימייל, פגישות עם לקוחות בינלאומיים, הכנת מצגת באנגלית או כתיבת פוסטים ומאמרים עסקיים – ישנו צורך גדול באנגלית ברמה גבוהה.

גם אם האנגלית שלכם די טובה ואתם מסוגלים לנהל שיחה יומיומית כשאתם מטיילים בחו״ל, אנגלית עסקית היא עולם אחר. אם אתם שואפים למשרות בכירות, אתם חייבים ללמוד את אוצר המילים הייחודי שנפוץ בזירה העסקית ובשפה האנגלית.

 

 

אז איפה תוכלו לרכוש את הידע הזה? ברחבי הארץ ישנם בתי ספר רבים המציעים קורסים ללימוד אנגלית עסקית. הנה סקירה של כמה מהם:

ברליץ

בבית הספר ברליץ ניתן ללמוד אנגלית עסקית בקבוצות קטנות או במסגרת שיעורים פרטיים בכל מרכזי הלימוד של ברליץ ברחבי הארץ. את הקורס מלווה תוכנה ללימוד שפות בשם ״ E-BERLITZ״ המאפשרת שלכם ללמוד מכל מקום ובכל שעה באמצעות המחשב הנייד או הסמאטרפון שלכם.

וולסטריט

בית הספר ללימוד אנגלית וולסטריט מציע מגוון קורסים ללימוד אנגלית עסקית: קורס אנגלית עסקית Platinum המציע תמיכה בתרגום וניסוח מיילים, הכנה לפגישות עסקיות באנגלית, ועוד, סדנאות אנגלית בהן תלמדו איך להכין מצגת באנגלית, לכתוב קורות חיים ולהתכונן לראיון עבודה באנגלית, וקורסי Mix & Match – מסלול לימודים גמיש המותאם לקהלים שונים: מוקדי שירות לקוחות, מכירות, כספים, ועוד. בנוסף, המסלול כולל קורסים בנושאים שונים כמו ניהול מו"מ, כתיבה טכנית ונסיעה לחו"ל לצורך עסקים.

 

 

ברלינגטון

לפני שתתחילו בלימודים, תפגשו בברלינגטון יועץ לימודים מקצועי שיבין מכם מהם הצרכים שלכם מהקורס ומהם הדגשים שיש לשים לב אליהם במהלך הלימודים. אתם תעברו מבחן שיבדוק את הידע והרמה שלכם באנגלית, ולאחר מכן בית הספר יבנה את הקורס האפקטיבי ביותר עבורכם בהתאמה למקצוע שלכם כמו משפטים, תעופה, הנדסה, תיירות, הייטק או מכירות.

דיאלוג

בקורס אנגלית עסקית של בית הספר דיאלוג תלמדו בין השאר היכרות, ברכות ונימוסים בשפה האנגלית, הצגת החברה, המוצר והשירותים, ניהול פגישות ושיחות עם עמיתים, תרבות השיחה הטלפונית, Small talk – מארחים ומתארחים, גישור על פערים תרבותיים, תקשורת רב לאומית ושפת התכתובת והכתיבה העסקית.

מכון לנדר

מכון לנדר הממוקם בירושלים, מעניק את כל הכלים להתמקצעות בשפה האנגלית ובשפה האנגלית העסקית בפרט. הקורס מיועד להכשיר את בוגריו להשתלבות בשוק העבודה תוך הבנת התחום העסקי, רכישת כלים מעשיים למפגשים, ראיונות, שיחות וניהול משא ומתן.