לא רק אבטחה: אפשרויות העבודה למשוחררים בלי ניסיון

כולנו מכירים את משרות המלצרות, שירות הלקוחות והאבטחה. אבל אם פותחים את העיניים אפשר לראות שיש עוד תחומים שאולי לא חשבתם עליהם, וגם בהם ניתן להשתלב אחרי הצבא. דגמנו עבורכם 5 סוגי עבודות מעניינות שבהם תוכלו להשתלב בלי ניסיון, ואולי אף להתחיל קריירה זוהרת.

 

"אז מה, משתחרר? הולך לעבוד באבטחה? לא, אז מלצר?". כולנו מכירים את האמירות הללו. אבל מסתבר שכאן לא נגמר היצע המשרות למשוחררים. אם אתם בעלי אינטליגנציה גבוהה, יחסי אנוש ומוסר עבודה אין סיבה שלא תוכלו לעבוד בחינוך, הדרכה ואפילו הייטק. קבלו 5 משרות לדוגמא.

 

מדריכי חוגים

חובבי רובוטיקה? ריקוד זה אצלכם בנשמה? חברות רבות מחפשות מדריכי חוגים, ואינן דורשות ניסיון קודם. לרוב החברה מספקת את ההכשרה ואת מערכי השיעור שהיא בונה, ואתם מעבירים את החוג. יש פה אפשרות לפיתוח קריירה בתחום מעניין, ללא כל לימוד מקדים מצידכם.
היקף משרה: לרוב חלקי, אחרי צהריים
שכר ממוצע: בין 70-100 ₪ לשעה

 

מפעילי חדרי בריחה

גם אתם כמו שרלוק הולמס חובבי חידות ואתגרים? תוכלו לעבוד כמפעילים באחד ממאות חדרי הבריחה הפרוסים ברחבי הארץ. העבודה כוללת לרוב מתן שירות ללקוחות, העברת תדריכים, ניהול משחקים תוך כדי צפייה במצלמות, מענה לסוגיות בשוטף ואחראיות כוללת על המתרחש במתחם.
היקף המשרה: לרוב משמרות כולל בוקר, ערב וסופי שבוע
שכר ממוצע: בין 30-35 ₪ לשעה

 

טלרים בבנק

הזדמנות להתחיל קריירה בבנק בלי ללמוד. ניתן להתקבל אליו לאחר מיונים וקורס הכשרה קצר של שבוע ימים. התפקיד כולל ניהול חשבונות של לקוחות פרטיים, מתן שירות פרונטאלי וטלפוני ללקוחות הבנק, סגירת עסקאות. משרה מלאה א-ה, ימי שני חמישי עובדים פיצול.
היקף המשרה: לרוב משרה מלאה
שכר ממוצע: בין 5,300 ל-6,000 ₪

 

מטפלים חינוכיים

אם העולם של חינוך מיוחד מדבר אליכם, תוכלו לעבוד בו גם לפני הלימודים האקדמאיים. מוסדות לבעלי צרכים מיוחדים, מעונות לאוטיסטים, גני חינוך מיוחד ומסגרות לאנשים עם מוגבלויות מחפשים מטפלים חינוכיים ושיקומיים. זוהי הזדמנות ללמוד מאנשי המקצוע שעובדים במקום, להשתלב בתוך צוות ולעבוד בעבודה עם משמעות וסיפוק.
היקף המשרה: לרוב מלאה, במסגרות מלאות כולל ערבים וסו"פשים
שכר ממוצע: בין 5,300 ל-7,000 למשרה מלאה

 

מזכירים

אם תחום האדמיניסטרציה מעניין אתכם, תוכלו להשתלב בעבודה כמזכירים/ות בחברות. העבודה כוללת תיאום פגישות, ארגון משרד, ניהול קופה, מענה טלפוני, וניהול יומן. כדאי שיהיה לכם ידע טוב באקסל ואופיס.
היקף משרה: לרוב משרה מלאה (08:00-17:00)
שכר ממוצע: בין 30-35 ₪ לשעה