הכירו את תכנית נטעים שבגולן

תכנית נטעים

תכנית נטעים שבגולן: מועדפת בחקלאות עם חברים ומעיינות

תכנית נטעים משלבת עבודה חקלאית בגולן עם חיי קהילה ולימודים ומציעה לכם הזדמנות לחיות בנופי הגולן, להכיר צעירים ישראלים מכל גווני הקשת, וללמוד על עצמכם.

 

אם גם אתם חייבים ירוק בעיניים, מאוהבים בנופי הגולן (מי לא), ורוצים להרגיש את האדמה יותר מקרוב – יכול להיות שתכנית נטעים היא בשבילכם.
נטעים היא תכנית לעבודה מועדפת חקלאית לבוגרי צבא, שהוקמה על ידי המדרשה למנהיגות ואחריות חברתית מיצר. התכנית משלבת עבודה חקלאית בגולן עם למידה ועיסוק בסוגיות של ציונות, יהדות וחברה, ניהול חיי קבוצה משותפים ומעורבות בחיי הקהילה בגולן.

לעבוד בחקלאות, לטייל במעיינות וללמוד עם חברים

התוכנית מתקיימת בשלושה מוקדים ברמת הגולן- הקיבוצים אלרום, אפיק ומרום גולן. בכל קבוצה בין 12 ל-24 צעירים, חילונים ודתיים. התכנית היא של 7 חודשים (עם 150 ימי עבודה), והיא מזכה במענק עבודה מועדפת. כל יום עבודה מתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיים בשעות הצהריים. בנוסף, יש לו”ז קבוצתי שלוש פעמים בשבוע הכולל לימודים, סיורים, מפגשים והרצאות, השתתפות במפגשים ואירועים קהילתיים ופעילות קבוצתית. בשאר הזמן תוכלו לטייל בגולן ולהינות מהמעיינות.

“נטעים פועלת בנופים המדהימים של רמת הגולן, בקרבה גדולה לטבע ולעונות השנה”, אומר יובל גולן מתכנית נטעים. “בקרירות של סוף החורף, החמימות של האביב, החום הלוהט של הקיץ והקרירות הנעימה של הסתיו. התכנית שמה דגש משמעותי על תהליך ההתפתחות האישי של חברי הקבוצה. אנחנו מחפשים אנשים שמוכנים לעבוד קשה- גם במטע, גם בחיי הקבוצה, גם בלימודים. אנחנו רוצים שהאנשים שמצטרפים לנטעים יסיימו את התקופה כאן עם תובנות וכלים להמשך הדרך,שירגישו שעברה עליהם תקופה משמעותית ושהם עצמם התפתחו והתבגרו”.

 

להרשמה לתכנית לחצו כאן

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו

דילוג לתוכן