מעוף על החיים: מקדמים את העסקים והיזמים הצעירים

מעוף לעסקים קטנים

מעוף על החיים

מעוף על החיים: מקדמים את העסקים והיזמים הצעירים

מקימים עסק? יש מי שיסייע. אחד הגופים הבולטים כיום לסיוע לעסקים הקטנים הוא מעוף  של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה.
מעוף פרושה בעשרות סניפים ברחבי הארץ, ומעניקה מגוון שירותים לעסקים קטנים ובינוניים, שממש כדאי לכם להכיר.
אז מה תוכלו לקבל דרך מעוף?

מידע לעסקים

מעוף מרכזת מידע מקצועי לעסקים קטנים בנושאי ייבוא וייצוא, רכישות, מיזוגים וזכיינות, העסקת עובדים, רשיונות והיתרים, מיסוי, והנהלת חשבונות. ואם חלק מהמילים נשמעות לכם סינית – זה סימן שאתם צריכים ללמוד.

לוח הנחות לעסקים קטנים

באתר מעוף מרוכזים מבצעים והטבות של נותני שירותים לעסקים בהם תוכלו להיעזר. תוכלו למשל לקבל 20% הנחה בדמי שימוש לפלטפורמת שידור אינטרנטית או לקבל הנחה בשליחת ניוזלטר ללקוחות שלכם, תוכלו לחסוך 30% בעלויות פרסום ודפי נחיתה דרך מגוון חברות ולזכות במבצעים על רכישת תוכנות לניהול מזומנים.

ייעוץ עסקי מסובסד

תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בשלב הקמת העסק או בעת ניהולו במחיר מוזל . בייעוץ ייבנו עבורך חבילה מותאמת להזנקת העסק, תוך מיפוי הצרכים של העסק והיכולות שלו להגיע להצלחה. כל זאת בליווי אישי של יועצים מומחים.

הלוואות בתנאים נוחים

דרך מעוף תוכלו לקבל הלוואות בערבות מדינה, בתנאים נוחים בהרבה מאלו שתקבלו מהבנקים. כך, למשל, תוכלו לקבל הלוואה בפריסת תשלומים ל-5 שנים, עם ריבית שוק נוחה, והכל בהגשה ידידותית ופשוטה ואישור תוך חודש, ללא צורך במתווכים ובבירוקרטיה של הבנקים.

קורסים והכשרות במחיר מוזל

רוצים לדעת איך לנהל את הפייסבוק של העסק? מעוניינים למכור בebay את המוצרים שלכם? חשוב לכם לדעת איך לנהל עובדים? מגוון הרצאות וקורסים ניתנים דרך מעוף במחיר מוזל במגוון נושאים של יזמות, שיווק וניהול. הקורסים מתקיימים במגוון הסניפים ברחבי הארץ, כך שתוכלו למצוא את הסניף הקרוב שלכם, והעלות מסובסדת ובפחות מחצי מחיר ממה שתמצאו בחוץ.

 

לאתר מעוף לקידום עסקים ויזמים בישראל לחץ כאן

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו

דילוג לתוכן