איך לבחור משרות סטודנט?

מתכננים ללמוד וגם לעבוד? מה חשוב לדעת בעבודת סטודנט ואיך לבלוט מעל כל הסטודנטים האחרים? אור ביטון, ממובילי קהילת מומנטום, עושה לכם סדר.

 

 

גמישות

הכי הכי חשוב שהעבודה תהיה גמישה ומתאימה לשעות הלימודים, וכמובן שתיתן לכם את המקום והזמן ללמוד ולהשקיע בזמן תקופות המבחנים.

מקפצה 

כדאי מאוד לחפש עבודות שמתקשרות לתואר שאתם לומדים כדי לקבל רקע, ולו הכי בסיסי על מנת לקדם את עצמם, לדעת יותר על המקצוע שבו תרצו לעסוק בהמשך ולקבל שורה חשובה בקורות החיים.

בחינת הבחירה

התקבלתם למשרה ואתם עובדים בה תקופה? תשאלו את עצמכם האם זה מה שאתם אוהבים לעשות. האם אתם רואים את עצמכם מתקדמים בתחום או שאולי יש דווקא תחום אחר תחת התואר שמעניין אתכם. זאת נקודה חשובה כי שתבהיר לכם מה אתם באמת רוצים לעשות.

ללמוד בזמן העבודה

ישנן הרבה עבודות שנותנות את האופציה ללמוד תוך כדי העבודה בשוטף. כשאין עומס אפשר לשבת תוך כדי העבודה, לפתוח ספר או לפטופ וללמוד.  עבודות אלו יכולות לעזור לכם מאוד מאוד כדי להתקדם בלימודים וגם להרוויח תוך כדי – משרות תמיכה, אבטחה וכו'.

איך לבלוט על פני האחרים ?

1. הכינו קורות חיים בהתאם לשפת תיאור המשרה – אם המשרה באנגלית כתבו קו"ח באנגלית.
2. אם אתם עומדים בדרישות המשרה – ציינו מילות מפתח מדרישות המשרה בתוך הקו"ח שלכם .
3. התכוננו היטב לפני כל ראיון עבודה ! יש באתר של מומנטום המון טיפים והכנות לראיונות עבודה.

משרות סטודנט מאוד חשובות בכדי לקבל את דריסת הרגל הראשונית בתחום וכדי לצבור ניסיון. גם היכולת שלכם לנהל משא ומתן על השכר תשתפר בעקבות משרת הסטודנט.

המון בהצלחה !