לוחמים להייטק: להפוך את הכשירות הקרבית לטכנולוגית

תכנית של צה”ל ועמותת עתידים דואגת לחיילים הקרביים גם אחרי השחרור, ומציעה ללוחמים והלוחמות מגוון קורסים טכנולוגיים מסובסדים, שיכניסו אתכם להייטק.
אז גם אם לא שירתת בממר”מ או ב-8200, תוכלו להגיע לעבודה בחברות הייטק נחשבות. איזה מסלולים יש וכמה זמן זה לוקח? הכל כאן

 

התכנית “לוחמים להייטק” מבית עמותת עתידים ומנהלת מקצוע לחיים בצה”ל ללוחמים/ות לקראת שחרור ולוחמים/ות משוחררים.
התוכנית מעניקה הכשרות מגוונות במתכונת BOOTCAMP ברמה הגבוהה ביותר במגוון מקצועות בתחום ההייטק, ובשיתוף פעולה מלא עם תעשיית ההייטק בישראל.

הקורסים נעים בין 3 חודשי הכשרה ל-15 חודשי הכשרה ומשלבים התנסות מעשית יישומית והשמה בחברות היי טק מובילות.

למי זה מתאים?
לוחמים ולוחמות לקראת שחרור או שהשתחררו ב-5 שנים האחרונות.

מיישם הגנת סייבר

מה זה אומר? קורס בעולמות טכנולוגיות המידע – שהן הצעד הראשון לקריירה בסייבר. בוגרי הקורס יידעו לזהות נקודות תורפה אותם מנצלים תוקפים ויידעו להשתמש בטכניקות אבטחה שונות בכדי להגן על משאבי הרשת.
כמה זמן הקורס? 3 חודשים

קורס QA

מה זה אומר? ניהול בדיקות אוטומטיות במערכות תוכנה גדולות ומורכבות. הקורס מלמד את כלל היסודות הנדרשים כדי להיכנס לתעשייה כבודק תוכנה עם ידע, הן בבדיקות ידניות והן בבדיקות אוטומטיות.
כמה זמן הקורס? 5 וחצי חודשים

קורס פיתוח תוכנה

מה זה אומר? הקורס מבוסס על העקרונות של קורס תכנות ממר”מ , ובו לומדים להיות אנשי הייטק העוסקים בתכנון, עיצוב, פיתוח והתקנה של תוכנות. בקורס משולבים לימודים פרונטליים עם התמודדות עצמית ופרטנית. מטרת הקורס היא להביא את הבוגרים למצוא עבודה בחברות הייטק כמפתחי תוכנה – מקצוע דינמי ומאתגר בשכר מעולה.
כמה זמן הקורס? 10 חודשים- 2 חודשי מכינה + 8 חודשי הכשרה

קורס QA & Automation

מה זה אומר?
קורס בדיקות תוכנה (הידניות ואוטומטיות), בדיקות Web ובדיקות מובייל. מסלול Bootcamp ייחודי לתחומי ה- QA, בדיקות התכונה והאוטומציה, בכולל המסכה בינלאומית בבדיקות תוכנה-ISTQB. במהלך הקורס יינתן ליווי של מנטורים מיחידת 8200
כמה זמן הקורס? 3 חודשים

קורס CCNA

מה זה אומר? קורס תקשורת נתונים. כלים מעשיים, טכניקות ושיטות עבודה של מהנדס תקשורת נתונים בדגש על הסמכת CCNA. הקורס מקיף את התיאוריה והעבודה המעשית בתחום תקשורת הנתונים.
כמה זמן הקורס? 3 חודשים

קורס DevOps Pro

מה זה אומר? קורס עקרונות עולם הפיתוח והתוכנה והשתלבות אנשי ה-DEVOPS במסלול. כיצד ללמוד באופן עצמאי עקרונות של כלים ומערכות.
כמה זמן הקורס? 4 וחצי חודשים

קורס Full Stack

מה זה אומר? פיתוח אתרים ואפליקציות משלב כתיבת הקוד בצד השרת ועד הכפתורים של צד הלקוח. הקורס כולל לימוד מספר שפות תכנות, וכן לימוד על פיתוח צד שרת וצד לקוח באפליקציות או בתוכנות. בחינת שיטות לפתרון תקלות ובעיות לאורך תהליך הפיתוח לאינטרנט וטכנולוגיות לגוגל או לפייסבוק.
כמה זמן הקורס? 5 חודשים

 

להרשמה לתכניות לוחמים להייטק לחץ כאן

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו

דילוג לתוכן