מלגה להכיר: דורות

סטודנטים בתל אביב? חיים בעיר ללא הפסקה? אם מתאימה לכם דווקא עצירה מהמירוץ אתם מוזמנים להשתתף במלגת דורות. לימוד רוח, מודעות עצמית וזוגיות מנקודת מבט יהודית.

 

בתוך שטף הלימודים, הבחנים, העבודות והריצות, מי שרוצה לעצור, לנשום עמוק ולהסתכל על כל מה שמסביב במבט נוסף – מוזמן להצטרף למלגת דורות. מלגת דורות, מבית 'פנים אל פנים' מוענקת ל-40 סטודנטים נבחרים כל שנה, ומציעה מלגה בגובה 5000₪ עבור השתתפות במפגש אחת לשבוע.
בתכנית אין דרישה לעבודות ומטלות.

אויר פסגות בתל אביב

בכל יום שלישי נפגשים הסטודנטים במרכז פיס בסמוך לאוניברסיטת תל אביב עם צוות מנחים ומרצים מקצועיים ומגוון של אנשים ודעות. השיח והלימוד נסוב על נושאים כמו מודעות עצמית, אהבה, זוגיות, חברתיות ואיזונים, והכל מנקודת מבט יהודית. בתכנית כלולים סיורים, הופעות, שבתות וטיולים לאורך השנה.

הרצאות וקשר עם המנחים

"המנחים כולם אנשים חכמים שיודעים להעביר תוכן בצורה טובה, וגם ההרצאות היו מעולות", מספר אוהד, בוגר התכנית. 'אבל מעבר להכל נוצר קשר עמוק עם האנשים. באופן אישי יצא לי לשבת לשיחות אחד על אחד עם יאיר הרכז למשך שעות מעבר לתכנית, וגם בין הסטודנטים נוצר קשר מיוחד. אני מרגיש בתוך כל השגרה הלוחצת של הלימודים, המפגש השבועי הזה היה ממש אויר לנשימה, הפוגה שנותנת כח".

בתכנית ארוחות מושקעות, הופעות ואירועי שיא, המגבשים את הקבוצה. המלגה פתוחה לכל קהל הסטודנטים בכל המכללות והאוניברסיטאות, ואף ללומדי סימסטר בודד, כולל לימודי תעודה.

לפרטים ולהצטרפות: ירדן- 052-4641992