נחשונים להוראה: מימון מלא לתואר ראשון ושני בחינוך

רוצים לעבוד בחינוך ולהשפיע על דור העתיד? תכנית 'נחשונים להוראה' היוקרתית מציעה לכם לקבל מלגה מלאה לתואר ראשון, שני ותעודת הוראה, ולהשתלב בתפקידי מפתח במערכת החינוך. 

 

נחשונים להוראה

נחשונים להוראה היא תכנית ייחודית למי שמחפש קריירה בחינוך והוראה, רוצה להשפיע מבפנים, ולהיות שותף להצמחת דור העתיד של ישראל. התכנית מכשירה את דור העתיד המורים, הרכזים ומנהלי בתי הספר בישראל.
את התכנית יזמו האגף והקרן לחיילים משוחררים בשיתוף משרד החינוך ואוניברסיטת בר אילן.

למי זה מתאים?

משוחררים בוגרי שירות צבאי משמעותי, בתפקידי פיקוד, הדרכה, וקצונה שהפגינו כישורים מנהיגותיים, ורוצים להשתלב במערכת החינוך בתפקידים מנהיגותיים.

מה מקבלים?

מימון מלא לשכר הלימוד בגובה 72,000 ₪ הכולל:

  • תואר ראשון במסלול דו ראשי מנהיגות וניהול בחינוך
  • תואר שני בתחומי המנהיגות/ הוראת המדעים.
  • לימודי תעודת הוראה

את כל זה תעשו ב-4 שנים, במקום ב-6, ובנוסף תקבלו בתכנית פעילויות גיבוש, מפגש עם אנשי שטח, מנהלים, ראשי רשויות, סיורים בבתי ספר ובגופים מובילי חינוך והכרות עם אנשי שטח.

כל זה רק בתחום הלימודים, אבל גם בעבודה התכנית פותחת דלתות. למשתתפים מובטחת התקדמות מטאורית במערכת החינוך, עם מינוי לתפקידי מנהיגות בבית הספר כבר מהשנה הראשונה לעבודה.
כמו כן תקבלו עדיפות בשיבוץ למשרות, ורישיון הוראה ללמד גם כיתות יא' ו-יב' ולהגיש לבגרות – כך שהשכר שלכם יהיה גבוה יותר כבר מן השנה הראשונה.

מה נותנים בתמורה?

  • התנדבות בתקופת הלימודים
  • התחייבות לעבודה במערכת החינוך 

מה תנאי הקבלה?

תעודת בגרות בציון 100 ומעלה או ציון פסיכומטרי 600 ומעלה או ממוצע שקלול אוניברסיטאי בין ציוני הבגרות לציון הפסיכומטרי המעיד על פוטנציאל מצוינות לפי שיקולי הפקולטה לחינוך.

איך מתקבלים?

כדי להתקבל לנחשונים להוראה צריך לעבור ועדת קבלה – ראיון אישי ובדיקת התאמה לדרישות התוכנית.
כדאי להביא המלצות מהשירות הצבאי ומפעילות חברתית וקהילתית.

 

רוצים להצטרף לנחשונים להוראה? שלחו מייל ל: nachshonim2021@gmail.com

ובו קו"ח שלכם, ממוצע הבגרויות וציון הפסיכומטרי (אם קיים).