מתעניינים בעיצוב? זו ההזדמנות שלכם:

היחידה ללימודי חוץ בבצלאל מעניקה קורס פוטושופ במתנה לצעיר או צעירה משוחררים.

 

אם עיצוב וצילום תמיד עניינו אתכם, אם אתם רוצים לדעת לערוך תמונות ואם יש לכם חלום להכיר את רזי העיצוב הגרפי – זוהי ההזדמנות שלכם. היחידה ללימודי חוץ בבצלאל, האקדמיה לאמנות ולעיצוב בירושלים, מעניקה למשוחרר או משוחררת בוגר/ת מומנטום קורס פוטושופ במתנה.

פוטושופ (photoshop) היא התוכנה המובילה בעולם לעיבוד ועריכת תמונה, והיא מאפשרת עשרות כלים של ליטושי תמונה, חידודים, טשטושים, חיתוכים, ותיקוני צבע שונים. הקורס, שמתקיים אחת לשבוע במשך 4 חודשים, ביחידה ללימודי חוץ בבצלאל, מקנה ידע מקצועי בכלי התוכנה. בין הכלים שיילמדו: עריכה וביצוע שינויים בתמונות, עקרונות העבודה עם שכבות, שימוש בכלי ציור, עבודה עם פילטרים ואפקטים, עקרונות העבודה לדפוס מול עבודה למדיה דיגיטלית ועוד.

הקורס, בשווי של אלפי שקלים, מועבר על ידי ירון שטיינברג, אומן ומאייר, משתתף בתערוכות ופרויקטים בארץ ובעולם, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל. הקורס יתקיים ביחידה ללימודי חוץ של בצלאל, בית הנסן, ירושלים.

רוצים לזכות בקורס?

הקורס יוענק למשוחרר או משוחררת מצה"ל, בעדיפות לבוגרי מומנטום למשתחררים. אם אתם רוצים להתחרות על כרטיס המתנה לקורס המקצועי כתבו לנו בקישור מטה מדוע מגיע דווקא לכם הקורס וכיצד הוא יסייע לכם בבניית עתידכם.

בהצלחה!