מסע שחרור: מחשבים את מסלול האזרחות מחדש

סוף סוף הגיע השחרור המיוחל ואיתו נכנסות לראש המחשבות של מה עושים בשלב הבא. בדיוק בצומת הדרכים הזאת מחכה לכם הזדמנות נדירה לקחת פסק זמן בשבילי הגולן. עם מי מטיילים, למי זה מתאים וכמה זמן נמשך המסע?

 

הקורונה הרסה לנו את התכניות לטיול בחו"ל, אבל לטייל בארץ עדיין אפשר ובגדול. תכנית 'מסע שחרור' של המדרשה למנהיגות ואחריות חברתית במיצר נותנת לכם חוויה של טיול מזווית קצת אחרת. ב'מסע שחרור' תקבלו הזדמנות מדהימה וכמעט חד פעמית לערוך את המסע הפנימי שלכם במיקום לא פחות יפה ומיוחד ממש כאן בישראל, מתחת לאף של כולנו.

טראק למסע פנימי בלי כרטיס טיסה

תוכלו להשאיר את כל השאלות והתהיות בצד, ולקחת לעצמכם פסק זמן שיאפשר לכם להתחבר לעצמכם מחדש, אולי לראשונה בחייכם. זוהי ההזדמנות שלכם להכיר את עצמכם בפרק זמן שמוקדש רק לכם ולצאת למסע חשיפה בין שבילי הגולן.

כמה קטנות לפני שאתם עולים על מסלול האזרחות אתם מוזמנים לצאת לטיול בנופיו המוריקים של הגולן, לחוות שבוע של טבע באמצעות סדנאות ייחודיות, לצלול לתוך שיחות עומק ומסעות תודעה ולפגוש חבר'ה צעירים בדיוק כמוכם, אחרי צבא. המסע הוא הזדמנות מושלמת לבדיקה מעמיקה של איך באמת הייתם רוצים שהחיים שלכם יראו, כיצד אתם תופסים את המיקום והמשמעות שלכם בעולם.

המסע מתחיל במסיבת טבע בחרמון ומשם היישר לחמישה ימי טיול בשביל הגולן. במהלך המסע תפגשו מטיילים ישראלים שעושים את זה אחרת, תעברו סדנת קבלת החלטות וסדנת חוזקות, תחוו מדיטציה בהליכה ותסיימו במסע ליילי.

תאריכי מחזור אביב 2021:
29.3-2.4.21
18-22.4.21

לפרטים נוספים ולהצטרפות לחצו כאן