קורס לתכנון הקריירה והעתיד לחיילים משוחררים

'מומנטום לקריירה', קורס חדש לייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים יוצא לדרך.
בקורס תקבלו כלים בנושאי קריירה, לימודים, התנהלות כלכלית, קבלת החלטות ובניית תכנית יעדים אישית להצלחה. והכל – ללא תשלום.

 

 

גם אתם השתחררתם מהצבא לפני כמה חודשים, או אפילו שנה, אבל עדיין מתלבטים מה לעשות? מה ללמוד? במה אני רוצה לעבוד? ואולי בכלל לפתוח עסק?
אז אם גם אתם מתלבטים בנוגע לעתיד שלכם – תכנית 'מומנטום לקריירה' היא בשבילכם.
אנחנו במומנטום למשתחררים, בשיתוף קרן גנדיר, הקמנו את מומנטום לקריירה – סדרה של שישה מפגשים שתיתן לכם כלים לתכנון העתיד בנושאי קריירה, לימודים, הכוונה, קבלת החלטות, התנהלות כלכלית ובניית תכנית יעדים אישית להצלחה.

עוד לא מאוחר לתכנן את העתיד

תכנית מומנטום לקריירה נבנתה על ידי סוללה של יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון, והיא מותאמת עבורכם, בדיוק לצרכים שלכם. בתכנית נעבוד בקבוצות קטנות, שיאפשרו לנו ליישם את מה שאנחנו לומדים. אנחנו מאמינים שקורס טוב צריך להיות לא רק תיאורטי, אלא בעיקר מעשי, ולכן נקדיש זמן רב לתרגול ויישום הנלמד, כך שכל אחד מהמשתתפים ייצא בסיום עם תכנית עבודה אישית עם יעדים לעתיד.

בקורס תפגשו אנשי מפתח בתחומים שונים, שיחשפו אתכם לתחומי קריירה, לימודים וחשיבה אחרת. תתרגלו כתיבת קורות חיים וראיון עבודה, תלמדו איך לחסוך כסף ולהתנהל מבחינה כלכלית, תבררו את החוזקות שלכם ואיך אתם מקבלים החלטות ותזכו לנטוורקינג עם אנשים שיוכלו לפתוח לכם דלתות ולסייע לכם בהמשך הדרך.

איך מתקבלים לקורס מומנטום לקריירה?

את התכנית אנחנו מעניקים לכם ללא עלות, אבל היא דורשת מכם לקחת את עצמכם ברצינות. הגעה למפגשים, תרגול הנלמד ולקיחת חלק בקבוצה הם קריטריונים חשובים.
כדי להירשם מלאו את פרטיכם  ואנחנו ניצור איתכם קשר לגבי בדיקת התאמה, כל הפרטים, הסילבוס המלא ומה צריך להביא.