שתיים, שלוש הזנק! תכנית יזמות חדשנית למשוחררים 

תמיד אמרו לכם שהראש שלכם יצירתי ומלא בפטנטים מבריקים? חולמים על על עסק משלכם? התכנית 'מומנטום ליזמות' יוצאת לדרך ומלמדת חיילים משוחררים כיצד להיות יזמים: איך לקחת רעיונות ולהפוך אותם לעסקים משגשגים.

מומנטום ליזמות היא תכנית ייחודית ליזמות עסקית. התכנית מעניקה לחיילים משוחררים ידע וכלים להקמת עסק מצליח ומשגשג. את התכנית יזמה מומנטום למשתחררים והגוף המפעיל הוא  Quedma Innovation, העוסק ביזמות וחדשנות.

חממת טיפוח איכותית ליזמים צעירים

התכנית מיועדת לחיילים משוחררים שרוצים להפוך את הרעיון שלהם לעסק וכוללת תכנים איכותיים שנבחרו בפינצטה. גם אם אין לכם רעיון מובנה תוכלו להתקבל לתכנית כל עוד יש לכם תשוקה ליזמות, רצון לעבוד קשה ולהצליח וראש פתוח. כדי להתקבל לתכנית צריך לעבור ראיון התאמה.

אקסלרטור: המילה החמה בתחום היזמות

אם כבר התחלתם להתעניין ביזמות, בטח שמעתם את המילה אקסלרטור. אקסלרטור, או מאיץ בשמו העברי הוא למעשה תכנית יזמות קצובה בזמן, בה היזמים יכולים לקבל את כל התמיכה המקצועית האפשרית על מנת לפתח את הרעיון שלהם בסביבה נוחה. בתכנית היזמים מקבלים סיוע החל מבניית תכנית עסקית ועד בניית אסטרטגיות שיווק ומכירה.

"יזמות היא המנוע של הכלכלה, ולמשוחררים שרק מתחילים את החיים היא יכולה להתאים במיוחד", אומר אבי צירט, מנכ"ל עמותת מומנטום למשתחררים. "השילוב שבין הראש החדשני שיש לצעירים, העולם המתפתח של היזמות והאפשרות שהמדינה מעניקה להשתמש בכספי הפיקדון לטובת עסק – יוצרים הזדמנות מושלמת עבור חיילים משוחררים. אני מזמין את כל מי שיש לו\לה רעיון לעסק להגיש מועמדות ולהצטרף".

 

מומנטום ליזמות: מה יהיה לנו שם?

במסגרת התכנית תרכשו מיומנויות יזמיות ותתנסו בשלבי ההקמה הראשונים של מיזם חברתי או סטארט-אפ טכנולוגי, כך שתתרגלו את כל שיטות הפעולה של כל העסקים המצליחים, הלקוחות היישר מתעשיית ההייטק והיזמות.

תכנית מומנטום ליזמות נותנת לכם כלים פרקטיים לעשייה יזמית. במהלך התכנית מומנטום ליזמות תקבלו ארגז כלים להקמת המיזם:

  • כלים לבדיקת ההיתכנות של הרעיון,
  • סדנת חקר שוק ומחקר מתחרים.
  • מודלים עסקיים – גיוס הון, אפיקי מימון ומשקעים.
  • כלים לבחירת שותפים וכיצד להכיר אותם.
  • בניית מצגת וכישורי עמידה מול קהל.
  • סיוע בבניית מתודולוגיות עבודה של צוותים מנצחים.

בשלב הראשון בתכנית תדונו באיפיון הצרכים, הגדרת המטרות וקביעת התוצאות הרצויות. בשלב השני תבנו ותתכננו תכנית עסקית בעזרתם של המנטורים. בשלב הסופי תציגו את המיזם ותוכלו להתקדם לשלב המשקיעים הפוטנציאלים ולהוציא את העסק שלכם לאוויר העולם. התכנית תתקיים בתל אביב והיא כוללת 6 מפגשים, אחת לשבוע.

להרשמה לתכנית מומנטום ליזמות לחץ כאן