העבודות הטובות בעולם

העבודות הטובות בעולם

ממפתח גלידות, דרך בודק משחקי מחשב, ועד שומר על אי בודד – האנשים שקמים כל בוקר עם חיוך גדול לעבודה

 

 

אם חשבתם ששוק העבודה האזרחי כולל בעיקר משרות אפרוריות ומשעממות, שבגללן הומצא המושג ״שביזות יום א׳״, אז יש לנו חדשות בשבילכם.  ברחבי העולם ישנן משרות כל כך מעניינות, כייפיות ונוצצות, שיש כאלה שהיו מוכנים לשלם רק כדי להשיג אותן. אז נכון, בשביל להשתחל לעבודות כאלה צריך בעיקר הרבה מזל, אבל מי יודע? אולי הרשימה הזו תעורר בכם את ההשראה למצוא את משרת החלומות.

מפתח גלידות

אם תשאלו אותנו, ההמצאה הגדולה של האנושות היא הגלידה. גם ביום המדכא ביותר, טעם של גלידה על הלשון גורם לנו מיד להיות שמחים. אז ברור שעבודה כמפתח גלידות היא מתכון בטוח לחיי אושר. בחברת הגלידות המפורסמת ״בן אנד ג׳ריס״ מעסיקים עובדים בתפקיד ״מפתח גלידות״, או ״גורו טעמים״. במסגרת התפקיד עליכם לטעום טעמים חדשים של גלידות, לחוות דעה ולהחליט האם לייצר את הטעם החדש לקהל הלקוחות העולמי של החברה. מעבר להנאה הגדולה, יש סיכון מקצועי במשרה הזו: קיפאון של המוח. אה, וכמובן סוכרת והשמנה. אבל אנחנו מוכנים לקחת את הסיכון.

 

בודק משחקי מחשב

אמא שלכם תמיד כעסה עליכם שבמקום ללמוד אתם משחקים כל היום במחשב, והזהירה אתכם שלא ייצא מכם כלום? אז אמא תשמח לדעת שחברות המשחקים הגדולות משלמות לאנשים שתפקידם לשחק במחשב, בפלייסטיישן ובאקס בוקס. בודקי משחקי המחשב נדרשים לשחק במשחקים, לזהות האם ישנם באגים ולתת ביקורת על המשחק. מי אמר שהחיים הם לא משחק ילדים?

שומר על אי בודד וקסום

והנה הג׳וב שראוי לתואר הטוב ביותר בעולם. בשנת 2009 ממשלת אוסטרליה הציעה משרה שלצערנו כבר אוישה: שומר על האי הקטן והבודד המילטון, הנמצא בריף האלמוגים של היבשת. המשימות הכרוכות בעבודה הן בין השאר להשתזף על החוף מול לגונות יפהפיות, לגור בווילה יוקרתית ולצלול עם דולפינים. והשכר? 150 אלף דולר לחצי שנה. בר המזל שזכה בג׳וב הנחשק הוא בריטי בשם בן סאות׳הול. אנחנו מקנאים? מה פתאום?!

מנהל שינה

60,000 פאונד בשנה. זה השכר שמקבל ווין מאנלי, מנהל שינה של מלונות יוקרה בריטית. בזמן שאנחנו רק מפנטזים על שנ״צ בעבודה, מאנלי נדרש להגיע למלונות הרשת, לישון כמה לילות בחדרים שונים ולבחון את תנאי הלינה בחדרים כמו המיטה, התאורה והרעש. ולחשוב שבצבא הסתפקתם בשש שעות שינה מטכ״ליות.

 

טועם בירה

ונקנח בעבודה מעוררת קנאה במיוחד: חברות בירה ברחבי העולם מעסיקות טועמי בירה מקצועיים, שאחראים על שתיית בירה ומתן חוות דעת על איכות המשקה. היכולות הנדרשות הן טעם משובח, ידע נרחב בבישול וכנראה שגם יכולת יוצאת דופן לעמוד בהנגאובר. לחיים!

אז נכון שאולי יהיה לכם קשה להשיג את הג׳ובים האלה, אבל ישנן עוד משרות שוות אחרות שפתוחות בפניכם בשוק העבודה. אנחנו ב״מומנטום למשתחררים״ מזמינים אתכם לסדנאות שלנו שיתנו לכם את כל הכלים למציאת עבודת החלומות. אז אם עבר חצי שנה מהשחרור שלכם מוזמנים להצטרף למומנטום לקריירה

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו