המומלצים: 5 אתרי דרושים וחיפוש עבודה חינמיים

המומלצים: 5 אתרי דרושים וחיפוש עבודה חינמיים

לפני שאתם רצים לשלם דמי מנוי לאתרי ה’דרושים’, כדאי שתכירו את חמשת אתרי האינטרנט האלו. הם חינמיים לגמרי, שייכים לגופים בלי שום אינטרס כלכלי, ויעזרו לכם למצוא עבודה מתאימה, בין אם אתם חסרי ניסיון ובין אם אתם מחפשים משרה מקצועית.

 

שירות התעסוקה הישראלי: משרות בכל התחומים

לא הרבה מכם יודעים, אבל באתר של שירות התעסוקה הישראלי ישנן עשרות אלפי משרות פנויות  שמתעדכנות מדי יום, ומציעות מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. אנחנו ניסינו את המאגר, ומצאנו משרות מעודכנות ומפתיעות בכל התחומים: החל ממשרות שמתאימות למשוחררים בלי ניסיון, כמו דיילות, אבטחה, שירות לקוחות, עובדים במועדון צלילה או מצילים, ועד למשרות ניהול בכיר, שיווק, משאבי אנוש ותעשייה וניהול לאקדמאים.
באתר אפשרות ל’סוכן חכם’ ששולח לך התראות על משרות רלוונטיות למייל, וכן אפשרות להעלאה של כמה קבצי קורות חיים, והכל, כאמור, חינם לגמרי.

למשרות באתר שירות התעסוקה הישראלי לחץ כאן

 

שתיל: משרות חברתיות

לאלו מכם שרוצים לעבוד בעבודה משמעותית-חברתית כדאי להכיר את אתר ‘שתיל’. לוח הדרושים באתר ‘שתיל’  מרכז משרות של עמותות וארגונים לשינוי חברתי ברחבי הארץ. באתר תוכלו למצוא משרות למשוחררים חסרי ניסיון, כמו: מדריכים בפנימיות טיפוליות, רכזי ילדים נוער וכן משרות מקצועיות, כגון: יועצים חינוכיים, מנהלים ועובדים סוציאלים. ניתן גם לפלח משרות בהם ניתנים מגורים.

למשרות באתר שתיל לחץ כאן

 

ג’וביס: משרות ממשלתיות

ג’וביס הוא אתר המאגד את פרסומי הדרושים הממשלה והמגזר הציבורי. האתר מספק לגולשים גישה נוחה וידידותית למאות פרסומים ממשלתיים ובהם: מכרזי רכש ומשרות במגזר הציבורי. תוכלו למצוא באתר משרות כמו: סטודנט לכספים במשרד המשפטים, מאבטחים במשרד הביטחון, רכזי הדרכות טיולים ברשות הטבע והגנים ועוד. באתר אפשרות ל’סוכן חכם’ ואפשרות לקבלת משרות דומות חדשות למייל.

למשרות באתר ג’וביס לחץ כאן

 

הסתדרות המורים: משרות חינוך והוראה

אמנם רובכם עוד לא סיימתם, או אפילו עוד לא התחלתם לימודים אקדמאיים, אבל מבט במשרות חינוך והוראה יכול לתת לכם מושג על קריירה עתידית, או אפילו על השתלבות בתחום בתור סטודנטים. באתר מאות משרות מורים, עובדי הוראה וגננות ברחבי הארץ. תוכלו גם להוסיף את פרטיכם האישיים כמחפשי עבודה, ואולי כך למצוא את המשרה המתאימה לכם.

למשרות באתר הסתדרות המורים לחץ כאן

 

שב”כ ומוסד: משרות סודיות

השתחררתם מהצבא, אבל לא מהצורך לעסוק בביטחון? באתרי המוסד והשב”כ תוכלו למצוא מגוון משרות איכותיות, שיענו על הצורך. בין המשרות שתוכלו למצוא, בתחומי המודיעין, המבצעים, המטה והלוגיסטיקה: קציני איסוף, דסקאים, מומחי סייבר, חוקרי אסטרטגיים ועוד. תוכלו למצוא פה גם תפקידים שמעוררים את הדמיון, וכבר מכניסים אותנו לסרט מדע בדיוני רווי אקשן:  מפתחי מערכות לייזר, מומחים להדפסות תלת מימד ומומחי אווירונאוטיקה. דרישות התפקיד השונות, גם הן משהו שלא תמצאו במשרה של פקיד בנק: תעוזה, תבונה ותחכום, יצירתיות ואהבה לאתגרים. אז אם האקשן והתרומה לביטחון המדינה חשובים לכם – מומלץ לכם לחפש באתרי השב”כ והמוסד.

למשרות באתר המוסד לחץ כאן
למשרות באתר השב”כ לחץ כאן

 

רוצים למצוא עבודה?

עקבו אחרינו באיסטגרם >>>

או הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו >>>

 

 

רוצים לדעת איך לכתוב את קורות החיים שאתם מגישים באתרי הדרושים? צפו: