קבוצות הפייסבוק שימצאו לכם עבודה

קבוצות הפייסבוק שימצאו לכם עבודה

היום כבר לא צריך לחפש מודעות בעיתון ואפילו לא רק באתרי האינטרנט. קבוצות הפייסבוק לחיפוש עבודה מציעות את המשרות הכי מעודכנות, בחינם, ועם קישור למעסיקים באופן ישיר. רוצים לנסות? קבלו את קבוצות הפייסבוק הכי שוות למציאת עבודה.

 
 

מחפשים עבודה? בין אם אתם אחרי תואר או לפני, עם ניסיון עשיר או בכלל לא – כדאי לכם מאוד לחפש עבודה בקבוצות הפייסבוק הייעודיות לכך. כיום קיימות קבוצות פייסבוק ממוקדות לחיפוש עבודה בתחומים מסוימים שמתעדכנות כל העת, ועוקפות פעמים רבות את הפרסום באתרי האינטרנט השונים. אמנם בפייסבוק לא תוכלו לעשות חיפוש מפולח למשרה מבוקשת, אבל מצד שני, לא תצטרכו לשלם מנוי, המשרות מעודכנות הרבה יותר, ודרך הפייסבוק אתה יכול לראות מי מפרסם, ואולי הוא מכיר את החבר שלך, או את החבר שלך החבר שלך… בקיצור, נטוורקינג שיכול לעזור לכם להגיע לראיון למשרה.

אז קבלו את קבוצות הפייסבוק הבולטות כיום למציאת עבודה בחמישה תחומים עיקריים: כללי, הייטק, תקשורת, חברתי ומשרות לסטודנטים.

 

כללי

צעד ראשון באזרחות – קהילת מומנטום

בקהילת הפייסבוק של מומנטום (כן, כן, שלנו) מפורסמות בכל יום משרות בתחומי השיווק, אבטחה, חינוך, ניהול, ריכוז, בתחומים עסקיים וחברתיים. המשותף לכל המשרות הוא שכולן מתאימות לחיילים משוחררים.

לקהילת הפייסבוק צעד ראשון באזרחות – קהילת מומנטום לחץ כאן

דנה ונועה תעשו לי קריירה

דנה פאר ונועה אוחיון הן שתי חברות צעירות שהכירו במסגרת התכנית של ‘שגרירי רוטשילד’, וסך הכל רצו לעזור לחברים שלהם למצוא עבודה. היום הדף שלהם (זהו דף – לא קבוצה) מונה מעל 60,000 עוקבים ומפורסמות בו משרות איכותיות בעיקר מתחום מדעי החברה והרוח.
בדף תוכלו למצוא משרות של מנהלי משאבי אנוש, גיוס משאבים, מדריכי נוער, עובדים סוציאלים ועוד.

לעמוד הפייסבוק דנה ונועה תעשו לי קריירה לחץ כאן

משרות שוות בין חברים

משרות שוות היא קבוצה כללית, לחיפוש עבודה בתחומים רבים, שנוצרה מתוך הטרנד של להעביר דברים שווים בין חברים. בקבוצה מעל 70,000 חברים ומפורסמות בה עשרות משרות מדי יום. בקבוצה תוכלו למצוא מגוון משרות, בעיקר בתחומי השירות לקוחות, אדמיניסטרציה ואבטחה.

לעמוד הפייסבוק משרות שוות בין חברים לחץ כאן

 

הייטק

משרות הייטק בין חברים, לפני שמתפרסמות בחברות כ”א

משרות הייטק בין חברים הוא עמוד (לא קבוצה) לבוגרי תארים במחשבים ובהנדסות. בעמוד, שלו מעל 17,000 עוקבים, תוכלו למצוא משרות מקצועיות בחברות הייטק וסטארט-אפים, כמו למשל אנשי אבטחת מידע, מפתחים, בודקי תוכנה ומנהלי צוותים.

לעמוד הפייסבוק משרות הייטק בין חברים, לפני שמתפרסמות בחברות כ”א לחץ כאן

משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון

קבוצת משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון נועדה למחפשי עבודה ראשונה, ללא ניסיון, אך עם רצון ללמוד ולהתפתח. את הקבוצה הותיקה שפועלת משנת 2012 הקים יואב מלמד, שרצה לעזור לאשתו למצוא עבודה, והיום חברים בה מעל 120,000 איש. תוכלו למצוא בה משרות של רכזי שיווק, בודקי תוכנה, מנהלי פרויקטים ומשרות לסטודנטים להנדסה.

לקבוצת הפייסבוק משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון לחץ כאן

 

תקשורת

הצעות עבודה בטלויזיה

חולמים לעבוד בטלוויזיה או בתעשיית הקולנוע? כדאי שתכירו את הקבוצה הזו. בקבוצה של הצעות עבודה בטלוויזיה חלק מהמשרות הן מקצועיות כמו עריכה וצילום, אך חלקן מתאימות גם לחסרי ניסיון ולמשרה ראשונה בתחום ההפקה והתחקירנות. בקבוצה מעל 24,000 חברים.

לקבוצת הפייסבוק הצעו עבודה בטלויזיה לחץ כאן

PRguru – הגורו של יחסי הציבור

קבוצת PRguru היא אחת הקבוצות החזקות בתחום התקשורת, והיא מרכזת דוברים, אנשי יח”צ ואנשי תקשורת לקבוצה אחת גדולה ומקצועית שהיא במה לדיונים ולחיפושי אייטמים. בתוך הקבוצה יש הצעות עבודה נבחרות מהתחום: יועצי תקשורת, דוברים, אנשי יח”צ ואנשי תקשורת. הקאצ’ הוא שרק אם אתם אנשים מהתחום – אתם רשאים להיכנס לקבוצה. לכן, אם אתם חושבים להיכנס לעולם התקשורת והיח”צ – מומלץ לבקש מחבר או מכר בקבוצה שיעביר לכם מידע על המשרות המפורסמות שם. הן איכותיות ומעודכנות.

לקבוצת הפייסבוק PRguru – הגורו של יחסי הציבור לחץ כאן

 

חברתי

לוח דרושים חינוך חברתי קהילתי / בלתי פורמאלי

הקבוצה, כשמה כן היא, לוח דרושים למשרות בתחום החברה, הקהילה והחינוך הבלתי פורמלי. בקבוצה מעל 7,000 חברים, ותוכלו למצוא בה משרות הדרכה, ניהול חברתי, ניהול קהילה, מנהלי תכניות חינוכיות ועוד.

לקבוצת הפייסבוק לוח דרושים חינוך חברתי קהילתי / בלתי פורמאלי לחץ כאן

משרות חברתיות (מגזר ציבורי, שלישי ורביעי)

קבוצת המשרות החברתיות מתרכזת במשרות במגזר הציבורי: ממשלה, רשויות מקומיות, כנסת ועוד, במגזר השלישי: עמותות ומלכ”רים, ובמגזר הרביעי: עסקים חברתיים, או כמו שמגדירים זאת מנהלי הקבוצה: עבודות שלא מרוויחים בהם הרבה כסף. בקבוצה מעל 18,000 חברים שמחפשים עבודה משמעותית, חברתית ומשפיעה בתחומים הללו.

לקבוצת הפייסבוק משרות חברתיות (מגזר ציבורי, שלישי ורביעי) לחץ כאן

 

סטודנטים

רשימת משרות פנויות לסטודנטים

קבוצת רשימת משרות פנויות לסטודנטים מציעה מגוון משרות חלקיות בתחומים רבים, ביניהם שירות לקוחות, מכירות, חינוך, אופנה, מלצרות ועוד. בקבוצה מעל 13,000 שותפים, והיא מנהולת על ידי אתר VORX,  שמשדך בין המעסיקים לבין מחפשי העבודה.

לקבוצת הפייסבוק רשימת משרות פנויות לסטודנטים לחץ כאן

משרות סטודנטים ואקדמאים ללא ניסיון

קבוצת משרות סטודנטים ואקדמאיים בלי ניסיון מאגדת תחומים רבים של משרות, והיא מתעדכנת באופן שוטף על ידי מעסיקים, חברות השמה וחברי הקבוצה. בקבוצה מעל 27,000 חברים והיא מנוהלת על ידי חברת OpenJobss

לקבוצת משרות סטודנטים ואקדמאים ללא ניסיון לחץ כאן