קורסים להכנה לשוק העבודה מגיעים אליך עד הבית

קורסים להכנה לשוק העבודה מגיעים אליך עד הבית

עם היציאה לאזרחות, גם אתם בטח מרגישים צורך בהכנה לכניסה לשוק התעסוקה. במקום לשלם לא מעט כסף, ולכתת רגליכם לקורסים ברחבי הארץ, שירות התעסוקה הישראלי מציע לכם קורסים און-ליין במגוון תחומים שיעזרו לכם בשוק התעסוקה.
בלי לצאת מהבית, וכמובן בחינם לגמרי.

 

 הכתבה באדיבות: שירות התעסוקה הישראלי

קורס לינקדאין  – LinkedIn

מחפשים עבודה? כדאי שתדעו איך להשתמש בלינקדאין. לינקדאין היא רשת חברתית עסקית, שרבים מהמנהלים ודרגי הביניים בתעשייה נמצאים בה ומחפשים דרכה עובדים. בקורס המקוון של שירות התעסוקה תלמדו איך לפתוח פרופיל עסקי, איך לאתר את הקשרים שלנו, איך להתחבר לקבוצות עניין רלוונטיות, מהם דיונים ואיך לוקחים בהם חלק.
הקורס ייתן לכם טיפים והכוונה להזדמנויות למציאת תעסוקה מתאימה, שימוש בחיפוש מתקדם, טיפים ליצירת נטוורקינג ועוד.

 

קורס אנגלית עסקית

שליטה באנגלית עסקית מהווה חלק חשוב מהעולם העסקי, והיא פעמים רבות קריטריון לקבלת עבודה,  ולכן חשוב שתדעו לשלוט בה ברמה גבוהה. בקורס תלמדו לשפר את האנגלית העסקית שלכם: איך להציג את עצמכם, איך להציג את הארגון שלכם, תקבלו עצות להצגה עצמית, לניהול שיחות יום יום, ולניהול משא ומתן ותתרגלו תרגילי שיחה אפשריים.

קורס  לחיפוש עבודה

חיפוש עבודה הוא תהליך שמצריך הרבה אנרגיות ומשאבים. בקורס תלמדו כיצד לנהל נכון את תהליך החיפוש, ולמקסם אותו שיהיה יעיל וממוקד. הקורס יסקור את ההכנות המנטליות והטכניות, איתור משרה באמצעות אתרי הדרושים, חיפוש משרות, מהן חברות השמה, כיצד לבחור חברות השמה ואיך להתנהל מולן, איך לחפש עבודה דרך הרשתות החברתיות ומה זה נטווריקנג. הקורס גם יסקור את השלבים השונים בחיפוש עבודה והמלצות למשא ומתן מול הארגון.

 

קורס הכנה לראיון עבודה

בשנים האחרונות התחרות בשוק העבודה הולכת וגדלה. לכל משרה יש מאות פונים ומתוכם מזומנים לראיון פחות מעשרה, כאשר הריאיון הוא מסננת מרכזית בתהליך. בקורס תלמדו איך מתכוננים לראיון עבודה, איך משתמשים בשפת הגוף, איך לבדל את עצמכם ממתמודדים אחרים, איך משווקים את עצמכם בצורה נכונה, איך לשאול שאלות ‘ראש גדול’, איך להתייחס לכסף, לשכר ולתנאים ומה לעשות כשלא יודעים את התשובה לשאלת המראיין.

 

קורס 2010 PowerPoint

התקבלתם לעבודה? מזל טוב. עכשיו מתחילה העבודה. בעבודתכם ישנו סיכוי רב שתצטרכו להציג ולהעביר מסרים ללקוחות או למנהלים, ולכן חשוב מאוד להכיר את הכלים של PowerPoint. PowerPoint היא תכנת מצגות, המאפשרת לנו לבטא את הרעיונות בצורה ברורה ומקצועית. בקורס תלמדו איך ליצור מצגות, איך לשלב מלל וגרפיקה, להוסיף תמונות, תרשימים, טבלאות, ולהשתמש באפקטים. תלמדו טיפים וקיצור מקלדת, ותרכשו כלים לשימוש בכלי רב האפשרויות הזה.

 

למעבר לכל הקורסים המקוונים של שירות התעסוקה הישראלי לחץ כאן 

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו