מיזם חריש : לעבוד בחינוך בגליל העליון

רוצה לחיות בגליל העליון, לגור עם חבר'ה צעירים מכל הארץ, לעסוק בתחום החינוך ולקבל מענק מיוחד? מיזם חריש מזמין אותך להצטרף

 

אם אתם אוהבי אדם, מחפשים חיי קהילה, יצירה ועשייה חברתית, בגילאי 20-25, יכול להיות שמיזם חריש יתאים לכם.
מיזם חריש הוקם על ידי התנועה הקיבוצית, ארגון 'בארצנו' ובשיתוף המועצה האזורית, על מנת לחזק את מערכת החינוך החברתי-הבלתי פורמאלית בפריפריה. זאת באמצעות גיוס צעירים איכותיים והכשרתם להיות אנשי חינוך.

 

במסגרת המיזם, גרים ועובדים צעירות וצעירים בחינוך החברתי בגליל העליון. המגורים בדירות מרווחות עם נוף גלילי, בקיבוץ איילת השחר, בו תמצאו קהילה חמה ותומכת. כמו כן מוענק למשתתפים במיזם מענק התמדה מיוחד בסך 10,000 ₪, מלגת קיום, ליווי מקצועי אישי פעם בשבוע, סמינרים קבוצתיים בסופי שבוע- אחת לחודשיים ועוד.
המיזם הוא הזדמנות ללמוד ולהתמקצע, להרחיב אופקים, לפגוש אנשים מעניינים, ליצור תוכן ולהיות חלק מקבוצה איכותית של צעירים. בנוסף, ההכשרה מוכרת על ידי מכללת אורנים כקורס המקנה נקודות זכות.

"אני מדריכה בני נוער מכיתה ז' – י'ב" מספרת איילת, מדריכת נוער בקיבוץ בגליל העליון, "נפגשת איתם 5 פעמים בשבוע במתכונת של 'בית נוער', שהוא מועדון שפתוח עבורם בשעות הערב. הערבים שלי מלאים צחוק, כיף ושיח אמיתי. לפעמים יש פעילות חברתית, לפעמים עובדים על פרויקט משותף. התפקיד נתן לי מקום לחוות הכל שוב כמו נערה – טיולים, חוויות, התרגשות, בישול, מוזיקה, אהבה, חברות.
הצפון אומנם רחוק אבל יש לו חיים משל עצמו. יש לו אוירה צעירה בזכות הסטודנטים הרבים שנמצאים באזור ולכן קל למצוא, מלבד טבע מדהים ונחלים – גם הרבה יוזמות צעירות כמו בתי קפה, מקומות אוכל שווים וחדשניים וכמובן מסיבות ומקומות בילוי".

 

לפרטים נוספים והצטרפות לחץ כאן
יאיר, רכז גיוסים: 052-6689-141 meizamharish@gmail.com