זכויות משתחררים

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו

דף הבית > בנק לאומי > זכויות משתחררים

אחת הדרכים של המדינה להודות לכם על כך שנתתם שנתיים או שלוש מהחיים שלכם לטובת הגנה על תושבי ישראל היא הענק זכויות והטבות ייחודיות למשתחררים. ההטבות כוללות גם מענקים כספיים לא מבוטלים בכלל וגם הנחות בסיוע, ייעוץ, הכוונה או לימודים שיעזרו לכם לנווט את העתיד שלכם. ריכזנו עבורכם מידע על ההטבות השונות שמגיעות לכם. אם אתם לא מבינים משהו אל תהססו לפנות אלינו, בעמוד שאל שאלה או צור קשר. אנחנו כאן בשבילכם.

 

צפו: ריכזנו את כל ההטבות שמגיעות לכם בסרטון הסבר אחד

מענק שחרור

מענק השחרור הוא סכום כספי של מעל 10,000 ש”ח שניתן לשימוש מיידי וחופשי במתנה, וזאת כדי לסייע לכם בתחילת הדרך האזרחית.

לעמוד מענק שחרור >>>

פיקדון אישי

פיקדון זו הטבה של עשרות אלפי שקלים, ששמורה בידי המדינה על לניצול של המשוחרר את הכסף. בפיקדון האישי אפשר להשתמש רק למטרות מסוימות ותוך 5 שנים.

 

לעמוד פיקדון אישי >>>

 

מועדון בהצדעה

מועדון חברים של חיילי המילואים והחיילים המשוחררים המעניק הטבות בתחומי הבילוי, הפנאי, התיירות, הצרכנות ועוד. רוצים לדעת מה הזכויות שלכם?

לעמוד מועדון בהצדעה >>>

דמי אבטלה

חיילים משוחררים זכאים לדמי אבטלה, כהוקרה על שירותם הצבאי. כדי לקבל את דמי האבטלה תצטרכו לעמוד בתנאי של סיום תקופת האכשרה הנדרשת. אז מה זו אכשרה ואיך מקבלים את ההטבה?

לעמוד דמי אבטלה >>>

הטבות נוספות

מלבד הזכות למענק שחרור, פיקדון אישי ודמי אבטלה – לחיילים המשוחררים ישנן עוד זכויות והטבות מגופים שונים. שנת לימודים חינם בנגב ובגליל, ייעוץ תעסוקתי בחצי מחיר ועוד.

לעמוד הטבות נוספות >>>

אולי יעניין אתכם גם..

מומנטום בדיגיטל

מומנטום בדיגיטל

אנחנו במומנטום למשתחררים, בנוסף לפעילות בסדנאות – מלווים את החיילים המשוחררים, אלו שעברו את המסעות  וסדנאות ההכנה לאזרחות שלנו, וגם כאלו שלא וזאת בכמה דרכים: קבוצת וואטספ – אוהבים לקבל עדכונים קצר ומהר? יש לנו

עמותות

השותפים שלנו

לנו, בעמותת מומנטום למשתחררים, שותפים מיחידות צה”ל השונות, עמותות, קרנות וחברות מהמגזר העסקי, אשר נרתמו לטובת הפעילות החשובה למען החיילים המשוחררים. בזכות השותפים אנו יכולים לקיים את חזוננו ולסייע למשוחררים לעבור את הגשר אל האזרחות

לא נמצאו פוסטים נוספים
דילוג לתוכן