מלגות ייחודיות לסטודנטים

מלגות ייחודיות לסטודנטים

לכתוב סטטוסים בפייסבוק, לביים הצגת תיאטרון קהילתי, לגור בכפר סטודנטים: ריכזנו עבורכם מלגות שוות, שלא הייתם מאמינים שמשלמים לכם כדי לעשות אותם.

 

התכנית למאבק באנטישמיות באינטרנט: לעצב תודעה ברשת

חזקים בפייסבוק? פעילים ברשת? יש לכם מוטיבציה לשנות את תדמית ישראל בעולם? מוזמנים לקבל על זה מלגה. התאחדות הסטודנטים בשיתוף משרד החוץ בנתה פרויקט, במסגרתו סטודנטים לוקחים חלק במאבק באנטישמיות, שרווח ברשת. באמצעות פעילות ברשתות החברתיות, הסרת תכנים אנטישמיים מהרשת והפצת תוכן הסברתי גרפי ושיווקי, הסטודנטים לוקחים חלק במאבק ההסברתי בעולם המקוון. העבודה נעשית בשיתוף ארגונים מרחבי הארץ והעולם. אנגלית היא כמובן תנאי סף, ישנו יתרון לדוברי שפות נוספות.
איפה? ברחבי הארץ
כמה שעות? 192 שעות פעילות
גובה המלגה: 6,000 ₪
לפרטים ולהרשמה: sfi.reg@nuis.co.il, isca@idc.ac.il

 

פרויקט תיאטרון קהילתי: ליצור עם אזרחים ותיקים

לומדים אמנויות? אוהבים תיאטרון? מעולה. בואו ליצור יחד עם אזרחים ותיקים, ועוד לקבל על זה כסף. הפרויקט, של התאחדות הסטודנטים בשילוב המשרד לשוויון חברתי, מציע תכנית של מפגשים שבועיים המחברים בין הסטודנטים לאזרחים הוותיקים. באמצעות כלים וידע מעולם התיאטרון, התנסות במשחק ודינמיקה קבוצתית יבנו הסטודנט והקבוצה הצגת תיאטרון המורכבת מחומרי היום-יום של האזרחים הוותיקים. השנה מסתיימת בהעלאת ההצגה בפני המשפחה, החברים והקהילה
איפה? מרכזי יום לקשיש ברחבי הארץ
כמה שעות? 120 שעות פעילות, 4 שעות שבועיות
גובה המלגה: 5,000 ₪
לפרטים ולהרשמה: https://www.nuis.co.il/

 

איילים: לגור בכפרי סטודנטים בנגב ובגליל

אם אתם מחפשים מגורים באווירה סטודנטיאלית צעירה עם עשייה משמעותית וחברים טובים, כפרי הסטודנטים של איילים יכולים להתאים לכם. לאיילים 9 כפרי סטודנטים בנגב ובגליל (ואחד במרכז-לוד), בהם חיים סטודנטים במגורים זולים, שוקקי חיי תרבות, מסיבות, הרצאות ועוד. הסטודנטים מתנדבים בקהילה, בסיוע לימודי וחברתי לילדים בפריפריה ובקידום פרויקטים בנגב ובגליל.
איפה? יכיני, אופקים, ירוחם, דימונה, אשלים, שדרות ואופקים בנגב, לוד במרכז ומנחמיה, עכו וקריית שמונה בגליל.
כמה שעות? 300 שעות פעילות
גובה המלגה: 10,000 ₪
לפרטים ולהרשמה: office@ayalim.org.il / 08-6550850

קרדיט תמונה:  Yrkere83 , מתוך ויקיפדיה

 

שגרירי רוטשילד: מצוינות של עשייה חברתית

אם אתם בעלי אחריות חברתית, ויש לכם מוטיבציה להנהגה ולעשייה חברתית משמעותית, כדאי שתכירו את התכנית של שגרירי רוטשילד. שגרירי רוטשילד היא תכנית תלת-שנתית, שמעניקה לסטודנטים כלים לפיתוח אישי, יכולת פעילות קבוצתית, פיתוח אקדמי תעסוקתי, מודעות וידע חברתי ועשייה חברתית. השגרירים מבצעים כשנתיים וחצי פרקטיקום חברתי בארגון ומשובצים לתפקידים מובילים, ביניהם ניהול מדיה חברתית, ריכוז מתנדבים וסטודנטים ועוד.
איפה? ברחבי הארץ בדגש על מוסדות לימוד בפריפריה. מתאים לסטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי, המרכז הבינתחומי, המכללה האקדמית ת”א יפו, האונ’ העברית, אונ’ בן גוריון, מכללת ספיר, מכללת אורט בראודה, מכללת סמי שמעון, אונ’ חיפה, מכללת אורנים ו/או תושבי גדרה הלומדים לתואר ראשון במוסד אקדמי המוכר ע”י המל”ג.
כמה שעות? 12 שעות שבועיות, למשך 3 שנים
גובה המלגה: 20,000 ₪ בשנה
לפרטים ולהרשמה: 04-373-0417‏

 

 

כאן גרים: לגור עם סבא וסבתא (של אחרים)

מי שמחפש דירה לגור בה במהלך התואר בוודאי נתקל במחירים הלא-הגיוניים. אם אתם מאלו שהיו רוצים לגור עם סבא וסבתא – אתם מוזמנים לעשות זאת עם מבוגרים אחרים אמנם, אך לקבל מרק חם וגם מלגה יפה. במסגרת הפרויקט אתם נדרשים לישון בבית עם האזרח הוותיק לפחות שלושה לילות בשבוע ולקיים פעילות משותפת של לפחות 5 שעות בחודש.
איפה? ברחבי הארץ
כמה שעות? 5 שעות חודשיות של פעילות משותפת, ומגורים משותפים של לפחות 3 ימים בשבוע
גובה המלגה: 8,000 ₪
לפרטים ולהרשמה: 03-6093330

 

משרד הפרסום בן חורין אלסנדרוביץ’: להיות יועצי תקשורת לעמותות

משרד הפרסום המוביל בן חורין אלכסנדרוביץ’ הקים תכנית מלגות, בה סטודנטים מלווים את פעילות התקשורת של עמותות נבחרות, ומסייעים לה בתחום הניו-מדיה, הדוברות והיח”צ. זוהי הזדמנות למעוניינים לקבל ניסיון בתחום הדוברות והיח”צ וכן אפשרות לסייע להסברה של עמותה חברתית.
איפה? תל אביב
כמה שעות? 100 שעות פעילות
גובה המלגה: 4,000 ₪
לפרטים ולהרשמה: ההרשמה נסגרה

בשביל הדיאלוג: פרויקט מאבק בגזענות

אם גם לכם מפריעה תופעת הגזענות, אתם מוזמנים להצטרף ולשנות. פרויקט של פר”ח בשיתוף התאחדות הסטודנטים משלב יהודים וערבים, אשר מעבירים בבתי ספר ברחבי הארץ מערכים בנושא המאבק בגזענות. תינתן עדיפות לסטודנטים עם רקע בהדרכת קבוצות.
איפה? באר שבע, ירושלים, חולון, רמת גן, כרמיאל וסח’נין
כמה שעות? 120 שעות פעילות,
גובה המלגה: 6,500 ₪
לפרטים ולהרשמה: ההרשמה נסגרה

המקום: העצמה אישית ופילוסופיה יהודית

המקום הוא בית לתרבות ורוח בתל אביב, שבו מפגשי לימוד, הופעות תרבות וסדנאות לימוד ויצירה. במסגרת המלגה תוכלו ללמוד על עצמכם, ולהעמיק בפילוסופיה, יהדות, מוסר, העצמה אישית, אהבה וזוגיות. כל זה באווירה נעימה וצעירה, על כוס קפה ועוגיות במפגש שבועי עם טובי המרצים.
איפה? ברנר 5, תל אביב
כמה שעות? 4 שעות שבועיות
גובה המלגה: 4,000 ש”ח
לפרטים ולהרשמה: 073-266-8888

 

מחפשים מלגה?

עקבו אחרינו באינסטגרם >>>

או הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו >>>