5 התנדבויות שלא חשבתם עליהן

לתקן מחשבים, ללוות לניתוח - התנדבויות שלא חשבתם עליהן

אם גם אתם מחפשים לתרום לאחרים, אבל בדברים שמתאימים לכם – הכתבה הזאת היא בשבילכם.

ריכזנו לכם הזדמנויות להתנדבות, שיכולות גם לעזור לאחרים, וגם לתת לכם ניסיון מקצועי.

אם יש לכם ידי זהב, חוש טכני וקצת ידע במחשבים – ההתנדבות הזו היא בשבליכם. ההתנדבות כוללת סיוע לבני נוער לתיקון מחשבים במעבדה שיילכו לתרומה. עמותת מחשבה טובה הוקמה במטרה לצמצם פערים חברתיים באמצעות טכנולוגיה ולחבר אוכלוסיות מהפריפריה הגיאוגרפית-חברתית לאפשרויות הטמונות בעולם הטכנולוגי.
איפה? לוד /ירושלים,
כמה זמן? אחת לשבוע
איזו עמותה? מחשבה טובה
מה תקבלו מזה? ניסיון טכנולוגי, ניסיון בהדרכה, הכרות עם אוכולסיות שונות.
להרשמה לחץ כאן

אם אתם חושבים ללמוד עבודה סוציאלית – זו ההזדמנות שלכם לרכוש ניסיון. לבתי חולים ברחבי הארץ דרושים דרושים מתנדבים לביצוע שיחות טלפוניות יזומות למאושפזים שאותרו מראש במחלקות השונות על מנת ליידע ולסייע להם בהנגשה זכויותיהם השונות, כגון: גמלת סיעוד, טיפול רפואי בבית, זכויות לניצולי שואה, קופות החולים ועובדים זרים וכדומה. המתנדבם מקבלים הכשרה מקצועית.
תכנית “יחידת סגולה” הוקמה ביוזמת המשרד לשוויון חברתי ומופעלת בשיתוף עם בתי חולים ברחבי הארץ. כיום, פועלות 17 יחידות בבתי החולים השונים ברחבי הארץ. מטרת היחידות הינה לספק מידע לאזרחים ותיקים המאושפזים בבתי חולים ולמשפחותיהם על הזכויות להן הם עשויים להיות זכאים לאור מצבם הבריאותי ובעקבות האשפוז.

איפה? ברחבי הארץ
כמה זמן? 4 שעות שבועיות (התחייבות לחצי שנה)
איזו עמותה? התכנית יחידת סגולה
מה תקבלו מזה? ידע רפואי, הבנה במיצוי זכויות, הכרת המבנה הארגוני בבתי החולים, התנסות בעבודה במרחב ציבורי.
להרשמה לחץ כאן

אם אתם אוהבים ודואגים לכל נושא הקיימות , איכות הסביבה, מחזור והנדסה ירוקה, ניתן להתנדב ולהכיר את העולם הזה לילדים ונוער בסיכון שאינם חשופים כמעט כלל לתחומים אלו. המטרה היא להעצים את הילדים ובני הנוער בשיטת למידה מבוססת פרויקטים; לחשוף את בני הנוער לקיימות ולהנדסה ירוקה; וכן להתנסות בפיתוחים טכנולוגיים-סביבתיים, בעזרת כלים מתכנות, אלקטרוניקה, כימיה ופיזיקה.

איפה? במגוון מקומות ברחבי הארץ
כמה זמן? חד עפמי או לטווח ארוך
איזה עמותה? פרויקט מייקרז – האביטוס הגן הבוטני
מה תקבלו מזה? ניסיון בהדרכה והכרת האוכולוסיות השונות המרכיבות את החברה הישראלית.
להרשמה לחץ כאן

אם אתם חושבים לעבוד בתחום הרפואה – כדאי לכם להכיר מקרוב את המערכת ואת ההתנהלות. למרכז הרפואי הדסה דרושים  מתנדבי קשר לחדרי הניתוח, שהם בעצם מהווים ערוץ תקשורת בין הצוות הרפואי למשפחה. למשתתפים תינתן הדרכה והשכרה (מגיל 22 ומעלה).

איפה? ירושלים
כמה זמן? 4 שעות שבועיות
מה תקבלו מזה? הכרות עם מערכת הבריאות, ניסיון בניהול וריכוז, הכרות עם אוכולסיות שונות.
להרשמה לחץ כאן

אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים ונוער ורוצים להיות שם בשבילם גם ברגעים הקשים, דרושים מתנדבים לשמירה על תינוקות, ילדים, נוער וצעירים בבתי חולים ברחבי הארץ. ההתנדבות כוללת שהייה לצד החולה, השגחה והעסקה, הכול כמובן בהתאם למאושפז עליו שומרים. במידה ויש משהו חריג – לדווח לצוות הרפואי.

איפה? במגוון מקומות ברחבי הארץ
כמה זמן? ללא התחייבות
איזה עמותה? יש תקווה
מה תקבלו מזה? סיפוק והיכרות עם בתי החולים ואוכלוסיות שונות.
להרשמה לחץ כאן

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו