פינת המועדפת: בדרך הירושלמית

בדרך הירושלמית: מועדפת בתיירות ומגורים עם חברים

תכנית המועדפת ‘בדרך הירושלמית’ מציעה לכם לעבוד בתיירות בעיר ולקבל מענק, לחיות בירושלים עם צעירים כמוכם וללמוד על עצמכם.
ההרשמה בעיצומה

 

 

מחפשים עבודה מועדפת לא שגרתית? רוצים לגור בירושלים? “בדרך הירושלמית” היא תוכנית מסובסדת המשלבת עבודה מועדפת, חיי קהילה, לימוד ועשיה חברתית בירושלים.

איפה עובדים?

העבודה היא במלונות ישרוטל ברחבי ירושלים. סוגי העבודה: מלצרות, חדרנות, קבלה. העבודה בסביבת עבודה צעירה ואפשר לצבור נסיון בתחום מאוד מתפתח בירושלים.
אפשר גם למצוא עבודה מועדפת באופן עצמאי ולהצטרף לתוכנית.

מה עוד עושים?

במסגרת התכנית תקבלו פעילות תוכן חווייתית ועיונית, חיי קהילה בקבוצה מגובשת המקיימת פעילות כיף גם אחרי העבודה וימי שיא של היכרות עם העיר המעניינת ביותר במזרח התיכון.

איפה גרים?

גרים במתחם משותף בירושלים למשך חצי שנה של התכנית.

איך מתקבלים?

כדי להתקבל יש להירשם בלינק מטה. לאחר מכן יתקשרו אליכם לראיון טלפוני קצר והרשמה ליום הפתוח. לאחר היום הפתוח תקבלו תשובה סופית בנוגע לקבלה.

 

 

“חוויה משמעותית לכל החיים”

גיא ברנגלר, בוגר מחזור ד’ של בדרך הירושלמית מספר: “תכניות לעבודה מועדפת לא חסר, חלקן עם ערך מוסף וחלקן לא. בדרך הירושלמית היא בעיניי מעין חממה היוצרת פלטפורמה עצמאית לחיים מלאים ביצירה, בעשייה ואכפתיות.

מצד אחד יש צוות שמלווה את הקבוצה לאורך חצי השנה ומצד שני אנחנו עצמאיים. בין אם אתה משוחרר טרי ובין אם כבר שנה וחצי זו דרך לצאת לאוויר העולם מהמסגרות החונקות דרך חיבוק ונחיתה רכה.
בינינו, איפה עוד תמצא תכנית שתיתן לך קבוצה של חברים לחיים, לימודים, עבודה מועדפת עם ערך מוסף, עשיה קהילתית וחיי קבוצה וכל זה בירושלים שהיא מיוחדת בפני עצמה במסגרת שיש בה חופש(!) אישי וקבוצתי? לסיכום, בדרך הירושלמית הייתה עבורי חוויה משמעותית ומלמדת לכל החיים”.

 

להרשמה לתכנית ‘בדרך הירושלמית’ לחץ כאן