לימודים

לימודים אקדמאיים הם צעד מתבקש ואולי אפילו אוטומטים אצל רוב הצעירים בישראל. לפני שאתם משקיעים כ-30,000 ש"ח בלימודי התואר שלכם, כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות חשובות: מה באמת אני רוצה ללמוד? מה מתאים לי? מה יקדם אותי? תרשו לעצמכם ללמוד, לבחון ולשאול את השאלות הכי קשות כמו האם אני בכלל צריך תואר ראשון ואולי אני בכלל יכול בלי פסיכומטרי.

זה השלב לבדוק, לקרוא, לחקור וגם להתבלבל. ריכזנו עבורכם באתר מידע רב בנושאי לימודים: בחירת מסלול לימוד, מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי והבחינה, הכוונה בנושא תואר ראשון, האפשרות למכינה קדם אקדמאית ומלגות שתוכלו לקבל.

אם לא מצאתם את המידע שחיפשתם אנחנו כמובן עומדים לרשותכם. תוכלו לשאול אותנו בעמוד שאל שאלה או ליצור קשר דרך האתר. אנחנו מבטיחים לחזור!

בחירת מסלול לימוד

ריאלי או הומני? לשלב שני מסלולי לימוד או להתמקד באחד? ללמוד במכללה או באוניברסיטה? ואולי בכלל ללמוד קורסים מקצועיים ממוקדים? מידע והכוונה על איך לבחור את מסלול הלימוד המתאים לכם.

לעמוד בחירת מסלול לימוד>>>

פסיכומטרי

לפני שאתם מתחילים ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי וניגשים למבחן כדאי שתלמדו מהו המבחן, למה צריך אותו ואיך להתכונן אליו בצורה נכונה.

לעמוד בחינה פסיכומטרית>>>

 

לימודי תואר ראשון

תואר ראשון כיום נחשב לחובה בתהליך מיון וקליטת עובדים ברוב המקצועות. מה שבעבר הייתה תעודת הבגרות, הפך כיום לתואר ראשון והוא דרישת סף כמעט בכל מקום עבודה.

לעמוד לימודי תואר ראשון >>>

מכינה קדם אקדמית

מכינה קדם אקדמית

המכינות הקדם האקדמיות מאפשרות להתקבל ללימודי תואר ראשון גם למי שצריך לשפר את תעודת הבגרות שלו או שלא עומד בתנאי הסף ללימודי התואר. חשוב ללמוד על התנאים והלימודים.

לעמוד מכינה קדם אקדמית >>>

מכינה קדם אקדמית

מלגות וקרנות

כסטודנטים אתם יכולים לקבל מגוון מלגות שיעזרו לכם לממן את לימודי התואר. חלק מהמלגות מותנות במצב סוציואקונומי נמוך, אך ממש לא רק. בואו ללמוד על מגוון סוגי המלגות.

לעמוד מלגות וקרנות>>>