יש לכם רעיון למיזם חברתי? שכל העולם ישמע!

רוצים ליצור את הסטארט אפ החברתי הבא? תכנית Triumph ליזמות, בדגש על יזמות חברתית- יהודית, מזמינה אתכם להיות חלק מנבחרת שתזכה לקורס מנהיגות ייחודי ולמסע הכרות עם צעירים יהודיים בארצות הברית.

אם תמיד ראיתם את עצמכם כמנהיגים וחלמתם לבנות משהו גדול, אם חיזוק הציונות והחיבור למורשת חשובה לכם, ואם אתם יזמים שיודעים לפתח רעיונות חדשים – יכול להיות שהתכנית Triump היא בשבילכם.

קבוצת Triump ,שליוותה בשנים האחרונות צעירים ישראלים רבים בוגרי תכנית "תגלית" , בנתה יחד עם הבוגרים תכנית מסקרנת ומעצימה המשמשת כחממה ליזמות ועידוד פרויקטים לטובת העם היהודי בישראל ובתפוצות. מטרת התכנית היא להתמודד עם האתגר של הקשר של הקהילות היהודיות בחו"ל עם הזהות היהודית ועם מדינת ישראל.

סיעור מוחות והצגת יוזמות לפילנתרופים

במהלך 12 מפגשים, במשך כשלושה חודשים תקבלו קורס חווייתי בנושא מנהיגות, יהדות ויזמות חברתית. , במהלך הקורס תעשו סיעור מוחות לחשיבה משותפת על יוזמות חדשניות ויצירתיות לחיזוק האחדות בעם ישראל, תבינו את האתגרים של העם היהודי בימינו, בישראל ובחו"ל, תעשו חשיבה משותפת על רעיונות להעצמת מרכיב הזהות היהודית בארץ ובתפוצות, תכירו את פועלם של אנשי מעשה ורוח, תפגשו עם צעירים נוספים לשיח מאתגר ומשותף במסגרת חממת היזמות החברתית ותציגו את היוזמות שלכם בפני פילנתרופים גדולים מהעולם היהודי והעסקי.

במקביל לתכנית בארץ, תהיה תכנית דומה, עם נקודות השקה לצעירים יהודים אמריקאיים. בסוף הקורס יש מסע מנהיגות לארה"ב, שם תפגשו את הצעירים האמריקאיים ותשתתפו במפגשים עם אנשי עסקים יהודיים, עם סטודנטים בקמפוסים, עם קהילות מגוונות ובאופן כללי, תקבלו חוויות בלתי נשכחות ברחבי מנהטן.

"כמו תגלית – רק שאנחנו טסים אליהם"

שריאל, 23, סטודנטית לתקשורת ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית השתתפה בתכנית לפני ומספרת: "כשאני השתתפתי בפרויקט, יצאנו קודם ל'תגלית' בארץ , פגשנו חבר'ה אמריקאיים, זה היה קצת שונה מהתכנית היום. היינו צריכים לעשות כל מיני משימות שקשורות ליהדות התפוצות, משימות שקשורות בשיתוף פעולה עם האמריקאיים שהכנו במהלך תגלית, במידה והצלחנו במשימות – טסנו לניו-יורק.
רק אחרי שטסנו לניו-יורק המשכנו לשמור על קשר ולבנות כל מיני פעילויות ומיזמים. אחרי שראו שבאמת יש לנו הרבה רעיונות ואנחנו חבר'ה צעירים, שיש לנו באמת חיבור לעולם הזה של יהדות התפוצות, החליטו לקחת את התכנית צעד אחד קדימה, תכנית Triumph ליזמות כמו שהיא היום."

בתכנית כיום, עוד לפני שהצעירים טסים לארה"ב, הם יושבים ובונים תכנית עם מיזמים ומחפשים איזה שהוא סטארט-אפ חברתי, איזה שהוא רעיון שמהווה קישור בין יהדות התפוצות ליהודי הארץ. זה יכול להיות חיבור בין אוכלוסיות של חרדים – חילוניים או ערבים – יהודים, או איזושהי תכנית שקשורה בישראל. וכך כשנפגשים בניו יורק מציגים את התכנית ועובדים על מנת לקדם אותה. יש שילוב בין הכרות אישית לבין עבודה משותפת".

התכנית מתאימה למשוחררים בגילאי 21-34 עם שליטה באנגלית, שחולמים להשפיע על המציאות וצמאים לחזק את הקשר בין יהדות התפוצות לישראל. עלות התכנית היא מסובסדת. מספר המשתתפים בתכנית מוגבל ותלוי בראיון קבלה עם צוות התכנית.

לפרטים נוספים ולהרשמה לתכנית לחץ כאן