תוכנית Triumph: בואו ליצור את הסטארט אפ החברתי הבא

Triumph Leadership Mission

יש לך תשוקה ליזמות אימפקט? יהדות התפוצות מעסיקה אותך וחשוב לך לפעול בזירה הבינלאומית? רוצים ליצור את הסטארט אפ החברתי הבא? תכנית Triumph ליזמות, בדגש על יזמות חברתית- יהודית, מזמינה אתכם להיות חלק מנבחרת שתזכה לקורס מנהיגות ייחודי ולמסע הכרות עם צעירים יהודיים בארצות הברית.

 

אם תמיד ראיתם את עצמכם כמנהיגים וחלמתם לבנות משהו גדול, אם חיזוק הציונות והחיבור למורשת חשובה לכם, ואם אתם יזמים שיודעים לפתח רעיונות חדשים – יכול להיות שהתכנית Triump היא בשבילכם.

קבוצת Triump ,שליוותה בשנים האחרונות צעירים ישראלים רבים בוגרי תכנית “תגלית” , בנתה יחד עם הבוגרים תכנית מסקרנת ומעצימה המשמשת כחממה ליזמות ועידוד פרויקטים לטובת העם היהודי בישראל ובתפוצות. מטרת התכנית היא להתמודד עם האתגר של הקשר של הקהילות היהודיות בחו”ל עם הזהות היהודית ועם מדינת ישראל.

סיעור מוחות והצגת יוזמות לפילנתרופים

במהלך 15 מפגשים, במשך כשלושה חודשים תקבלו קורס חווייתי בנושא מנהיגות, יהדות ויזמות חברתית. במהלך הקורס תפגשו עם אנשי מפתח מהעולם העסקי והחברתי בישראל ובחו”ל, תעשו סיעור מוחות לחשיבה משותפת על יוזמות חדשניות ויצירתיות לחיזוק האחדות בעם ישראל, תבינו את האתגרים של העם היהודי בימינו, בישראל ובחו”ל, תעשו חשיבה משותפת על רעיונות להעצמת מרכיב הזהות היהודית בארץ ובתפוצות, תכירו את פועלם של אנשי מעשה ורוח, תפגשו עם צעירים נוספים לשיח מאתגר ומשותף במסגרת חממת היזמות החברתית ותציגו את היוזמות שלכם בפני פילנתרופים גדולים מהעולם היהודי והעסקי.

בסוף הקורס יתקיים מסע לארה”ב שיכלול מפגשים מרתקים עם אנשי עסקים יהודיים, סטודנטים בקמפוסים, קהילות מגוונות וחוויות בלתי נשכחות ברחבי מנהטן. בסוף התכנית יציגו המשתתפים את המיזמים החדשניים לפאנל תורמים, הרעיונות הטובים ביותר יזכו בפרס כספי לטובת היציאה לדרך.

למי שחולם להשפיע על המציאות

שריאל, 23, סטודנטית לתקשורת ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית השתתפה בתכנית לפני ומספרת: ” בתכנית Triumph עוד לפני שטסים לארה”ב,  יושבים ובונים תכנית עם מיזמים ומחפשים איזה שהוא סטארט-אפ חברתי, איזה שהוא רעיון שמהווה קישור בין יהדות התפוצות ליהודי הארץ. זה יכול להיות חיבור בין אוכלוסיות של חרדים – חילוניים או ערבים – יהודים, או איזושהי תכנית שקשורה בישראל. וכך כשנפגשים במנהטן מציגים את התכנית ועובדים על מנת לקדם אותה יש כבר בסיס של עבודה משותפת”.

התכנית מתאימה למשוחררים בגילאי 24-30 עם שליטה באנגלית, שחולמים להשפיע על המציאות וצמאים לחזק את הקשר בין יהדות התפוצות לישראל, בעלי ניסיון ביזמות וניהול פרוייקטים, שאפתנים ומלאי חזון ובעלי  זיקה לעולם הטכנולוגי או הדיגיטלי. עלות התכנית היא מסובסדת. מספר המשתתפים בתכנית מוגבל ותלוי בראיון קבלה עם צוות התכנית.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה לתכנית לחץ כאן

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו

המומלצים שלנו

דילוג לתוכן