הגיע הזמן להתחיל קריירה בהייטק

תכנית חדשה של ITC מבית הסוכנות היהודית מציעה לצעירים משוחררים לימודי תכנות באחד התחומים הנחשבים בהייטק, סיוע בהשמה בחברות הגדולות ומודל תשלום מיוחד בו אתם משלמים על הקורס רק אחרי שאתם מתחילים להרוויח.

 

עולם המחשבים וההייטק מעניין אתכם? קבלו הזדמנות נדירה להיכנס לתחום ולהתחיל בקריירה. תכנית חדשה של ITC, מבית הסוכנות היהודית, מציעה לכם לקורס אינטנסיבי של 5 חודשים עם פרויקטים בחברות היי-טק אמיתיות ולימוד עם סטודנטים מרחבי העולם. לאחר הקורס תוכלו להשתלב בחברות הייטק מובילות בתפקידי עילית עם שכר גבוה מאוד, בעזרת מומחי ההשמה של החברה.
לא צריך שום ניסיון קודם או ידע בתכנות. מה שכן צריך זה ידע באנגלית, כי כל הלימודים מתקיימים בשפה הזו.
גם אם אין לכם מספיק ביטחון בשליטה שלכם באנגלית אל תדאגו – למי שמעוניין, יש גם מכינה למבחן הקבלה באנגלית, של 200 שעות במשך חודש.
הלימודים נפתחים באוקטובר ובפברואר.

משלמים רק אחרי שמתחילים להרוויח

קורסים של הייטק עולים לא מעט, אבל כיוון שחשוב לארגון שייכנסו צעירים מוכשרים כמוכם לתחום, יש כמה הסדרי תשלום שיכולים לעזור לכם.
קודם כל – תוכלו לשלם על הקורס באמצעות הפיקדון האישי. עלות הקורס היא 26,000 ש"ח. חלקכם יוכלו לשלם את כל התשלום עם הפיקדון ואולי לחלקכם זה יעזור בחלק מהסכום.

בנוסף, יש אפשרות להתחיל לשלם רק אחרי שאתם כבר בעבודה ומתחילים להרוויח, בפריסה ל-6 שנים. גם אז, אם תרוויחו פחות מ-7,000 ש"ח לא יגבו מכם, בזמן שאתם בחו"ל התשלומים מוקפאים, לא גובים יותר מ-10% ממשכורת חודשית – הכל כדי שתוכלו לעמוד במימון בקלות.

איך עובד התהליך?

אתם נרשמים בטופס שלמטה,ומזמינים אתכם למבחן קבלה קצר – לא צריך להיות מדען טילים אבל צריך לעבור אותו – ו…קדימה להייטק.

להרשמה לתכנית לחצו כאן >>>